Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PRZEŁAJOWY SPRAWDZIAN W JELENIEJ GÓRZE
Tydzień przed Przełajowymi Mistrzostwami Polski masters kolarze sprawdzili swoja formę w tradycyjnych dwudniowych zawodach w Jeleniej Górze o Puchar Piastów Śląskich i Memoriał Jana Kozłowskiego.

W rywalizacji znakomicie pokazała się liderka klasyfikacji Challange PZKol w kolarstwie przełajowym juniorek Malwina Nieradka(LKS Trasa Zielona Góra) oraz Paulina Hebisz,wrocławska kolarka. współautorka akademickiego podręcznika (z Rafałem Hebiszem i profesorem Zatoniem)-Fizjologiczne Podstawy Treningu w Kolarstwie Górskim.

Wśród mężczyzn bezapelacyjnie najlepszy był Andrzej Kaiser , ale z dobrej strony pokazali sie zawodnicy KTM Złoty Stok: Rafał Hebisz, Marcin Kawalec i Piotr Kurczab

Wśród mastersów wielka forma dysponuje Grzegorz Fajkowski - zwycięzca kategori pow 50 lat a także Krzysztof Lenkowski, ktory na mistrzostwach Polski moze nas zaskoczyć.

Faworytem wśród 40 latków będzie legniczanin Marek Bonecki Whirlpool AZS Politechnika Wrocławska. (na zdjęciu)

Szczególy
W rywalizacji w Pucharze Piastów Ślaskich wystartowało 144 kolarzy w kategoriach od dzieci po masters. Kolarze rywalizowali o Puchar firmy Viking Sport, który wręczali właściciele firmy Dariusz Bigos i Mariusz Kotwica.

Na stronie DZKOL a href='http://www.dzkol.eu/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=select&id=29&orderby=4' target='_blank'>Pełne wyniki:<
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu