Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PUCHAR LANG TEAM NA SZOSIE - JUŻ SĄ ZAPISY

Dziś (20 marca) o godzinie 10:00 na stronie internetowej TDPa otwarto możliwość rejestracji na tegoroczne wyścigi Tour de Pologne Amatorów oraz Puchar Lang Team - cyklu imprez dla mastersów i amatorów kolarstwa szosowego.


Pierwszy etap Tour de Pologne Amatorów odbędzie się 10 lipca. Start i meta zorganizowane będą w centrum Jeleniej Góry, a do pokonania będzie 39,2-kilometrowa trasa.
Tego samego dnia rozpocznie się 69. edycja Tour de Pologne UCI World Tour.

Drugi etap TdP Amatorów, podobnie jak przed rokiem, zagości w Bukovina Terma Hotel SPA. Wszyscy chętni będą mieli okazję 15 lipca pokonać 56,6-kilometrową malowniczą trasę wokół Bukowiny Tatrzańskiej.

Puchar Lang Team w kolarstwie szosowym 2012

13.05 - Białystok
10.07 - Jelenia Góra – Tour de Pologne Amatorów I
15.07 - Bukovina Terma Hotel SPA – Tour de Pologne Amatorów II
21.07 - Bytów
08.09 - RzeszówSzczególy
W ramach Pucharu Lang Team odbędą się jeszcze trzy inne wyścigi. 13 maja w Białymstoku, dzień po Skandia Maraton Lang Team, rozegrany zostanie wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku dla mastersów i amatorów. Do cyklu dołączą również dwie imprezy rangi Mistrzostw Polski.

21 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w jeździe parami na czas i Wyścig o Puchar Burmistrza Bytowa w jeździe parami na czas amatorów, a 8 września zapraszamy do Rzeszowa na Górskie Mistrzostwa Polski Masters i Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla amatorów. Zawody w Bytowie i Rzeszowie odbędą się dzień przed rywalizacją w Skandia Maraton Lang Team.


STRONA TOUR DE POLOGNE AMATORÓW


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu