Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TRZECH MISTRZÓW POLSKI Z WROCŁAWIA


Jurek Sikora, Jacek Jaremko i Joanna Wołodźko zdobyli tytuły Mistrzów Polski Masters w jeździe indywidualnej na czas w Miedźnie 02.06.2012 !

Zobaczcie naszą galerię z Mistrzostw Polski Masters

Też tu wyniki.
Dzień później w wyścigu na czas parami bezkonkurencyjni byli wrocławianie. Wygrali Jurek Sikora i Jarek Fafuła wyprzedzajac parę Zbyszek "Bokser" Krawczyk i Marek Lechowski
Szczególy
ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW POLSKI w Miedźnie 2012


wyniki Mistrzostw Polski Masters Miedźno

Kat M40 A
1. Jaremko Jacek 00:27:41
2. Jędrzejewski Michał 00:28:14
3. Liwiński Andrzej 00:28:38
4. Zugaj Jan 00:28:57
5. Mrozek Andrzej 00:29:01
6. Szafraniec Piotr 00:29:05
7. Śledziona Andrzej 00:29:08
8. Piechaczek Krzysztof 00:29:17
9. Jach Adrian 00:29:24
10. Pyzik Pawel 00:29:27
11. Cegłowski Jacek 00:29:35
12. Gutek Piotr 00:29:36
13. Fafuła Jarosław 00:29:57
14. Drzewiecki Jacek 00:30:00
15. Porebski Sławomir 00:30:08
16. Bogus Rafał 00:31:01
17. Tomczak Tomasz 00:31:41
18. Maciejewski Dariusz 00:32:57
19. Rowicki Wiesław 00:33:17


M 30

1. Ciesielski Krzysztof
2. Szaduro Paweł
3. Tomasiak Grzegorz
4. Procajło Marek
5. Rolski Remigiusz
6. Naskret Filip
7. Kolenda Michał
8. Głowacki Goger
9. Gawroński Tomasz
10. Potręć Emil
11. Kimbort Paweł
12. Sorbian Tomasz
13. Zaras Bolesław
14. Sumara Daniel
15. Bąk Ireneusz
16. Tomczyński Andrzej



Wyniki M 50 A

1. Bladowski Roman
2. Leduchowski Dariusz
3. Grosz Zbigniew
4. Kwiatkowski Jerzy
5. Szkołuda Zbigniew
6. Sienkiewicz Wieslaw
7. Pasciak Marek
8. Gay Mirosław
9. Lechowski Marek
10. Praski Henryk
11. Makowski Damian
12. Kramarczyk Bogusław
13. Bartolewski Wojciech
14. Fitał Mirosław
15. Chachura Zbigniew
16. Ławicki Dariusz
17. Prochoń Zdzisław
18. Naglik Ryszard
19. Kowalcze Stanisław
20. Pawelec Wojciech



Kategoria 40 B

1. Sikora Jerzy
2. Hałaskiewicz Paweł
3. Brunke Leszek
4. Krawczyk Robert
5. Wrona Piotr
6. Pawlik Krystian
7. Kulik Andrzej
8. Palczewski Jarosław
9. Wlodarczyk Janusz
10. Łętowski Jerzy
11. Kubacik Wacław
12. Wołodźko Tomasz
13. Przybyszewski Paweł
14. Grajewski Jerzy
15. Karasiński Robert
16. Drab Paweł
17. Kalwat Marek



Wyniki M 60 A

1. Korcala Kazimierz 00:29:47
2. Kwiatkowski Kazimierz 00:30:26
3. Faryniarz Marian 00:31:17
4. Szczęsny Zbigniew 00:31:26
5. Chudykowski Ryszard 00:32:33
6. Sikorski Michał 00:32:50
7. Babicz Krzysztof 00:33:15
8. Wieczorek Roman 00:33:52
9. Szczepanik Andrzej 00:34:21
10. Konieczka Zbigniew00:35:00
11. Trybuła Aleksander 00:35:44
12. Slodak Jerzy 00:36:44,17
13. Krupa Franciszek 00:36:44,98
14. Czerwiński Wiktor 00:36:52
15. Stachacz Jerzy 00:36:55
16. Piotrowski Jan 00:37:10
17. Misiak Piotr 00:37:46
18. Drobnica Andrzej 00:37:57
19. Stypka Andrzej 00:40:53


CYKLORSPORT

1. Rakoczyn Łukasz 00:27:36
2. Jankowski Marek 00:28:29
3. Karpiński Wojciech 00:29:03
4. Leduchowski Aleksander 00:29:15
5. Omiotek Dominik 00:29:44
6. Jarzyna Krzysztof 00:30:01
7. Kryk Mateusz 00:30:56
8. Karczewski Paweł 00:32:21
9. Bedyński Artur 00:35:14



M 80

1. Matyszewskki Ireneusz 00:37:43
2. Lesniak Jerzy 00:41:45
3. Kasperek Jerzy 00:50:04
4. Pytka Piotr 00:52:04
Komentarze
wicher_77 dnia 03 czerwca 2012 20:23
Moje gratulacje !!!! Pozdrawiam z Milicza !!!! jest moc !!!!!
redakcja dnia 04 czerwca 2012 15:34
A Jurek Sikora i Jacek Jaremko znowu dokładnie ten sam czas 27 minut i 41 sekund
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu