Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
SUPER DWUETAPÓWKA BYŁA W OLEŚNICY
Kolejny masterski przebój sezonu !
ZDJĘCIA ANI BANASZEK

Mateusz Kryk z firmą Yureco zorganizował w niedzielę 8 lipca w Oleśnicy dwuetapowy wyścig w ktorym wystartowało blisko 100 zawodników.
W prologu, ktorym była czasówka poprowadzona alejkami oleśnickiego parku wystartował po raz pierwszy od wielu lat wicemistrz świata Jan Jankiewicz.
Dystans 1 km i 300 metrów najszybciej pokonał Jakub Jabłoński, drugi byłDamian Miela ze średnia prędkościa prawie 47 km/h , trzeci Mateusz Kryk a czwarty tegoroczny mistrz Polski w kat.45 + oleśniczanin Jerzy Sikora. W M50 wygrał Zygmunt Krawczyk a w M60 Zbigniew Szczęsny.
Wśród kobiet najlepsza była Joanna Wołodźko przed Katarzyna Rzepecką
ZDJĘCIA WHIRLPOOL TEAM

Późnym popołudniem rozpoczęła sie druga odsłona imprezy czyli kryterium prowadzone na ponad 2 kilometrowych pętlach wokół olesnickiej starówki. Po zażartej walce, skokach, najazdach i ucieczkach miedzy samochodami w grupie młodszej ( do 40 roku życia ) po finiszu z grupy wygrał Jakub Jabłoński przed Mateuszem Krykiem i Damianem Mielą .
Wśród czterdziesto i pięćdziesięciotaktów najlepszy okazał sie po długiej kilkukilometrowej ucieczce duet Jerzy Sikora i Zdzisław Komisaruk a z grupy najszybciej finiszował Zdzisław Wrona,Zygmunt Krawczyk i Marek Lechowski( w M50) oraz Jarosław Zygmąt i Grzegorz Krężel (w M40).

W M60 Zbigniew Szczęsny pokonał Edwarda Lasciolego a w kobietach Joanna Wołodźko Katarzynę Rzepecką.
Szczególy
A tu są wyniki


Link


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu