Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PUCHAR SMOKA STRACHOTY 2008

Cztery kałuże, dwa kilkumetrowe zjazdy i jeden sztywny podjazd to przepis na zorganizowanie łatwej technicznie choć naprawdę męczącej trasy XC.

Po raz piętnasty udowodnili to Tomasz Lipski i inni organizatorzy Wyścigu MTB o Puchar Smoka Strachoty w niedzielę 25 maja na wrocławskim Strachocinie.

Zawody przeprowadzone na 2.5 km pętlach przy Tatarakowej wygrał w elicie Albert Fokt z Team Styrmann Com Kalisz a w kategorii masters wrocławianin Ireneusz Korfini z Harfy.

Zobacz zdjęcia
Szczególy
Kategoria MASTERS – 6 okrążeń – dystans 15,0 km - przeciętna 26,79 km/h.

1.78KorfiniIreneusz1969Wrocław0.33,36
2.72KaczmarekMarek1973UKS Centrum Nowa Ruda0.33,36
3.74ZioberPaweł1977Wrocław0.33,57
4.80LisowskiKrzysztof1969Wrocław0.33,59
5.79MajkaRafał1970Wrocław0.35,45
6.71PiotrowskiMariusz1969KK Sirbud Wałbrzych0.36,05
7.68KotowiczPrzemysław1965Wrocław0.36,34
8.77MajkaRadosław1976Wrocław0.37,46
9.76WróbelArtur1978Wrocław0.38,54
10.75RudykZbigniew1964UKS Moto-Jelcz Laskowice0.39,50
11.84WołodźkoTomasz1967Wrocław0.40,01


Kategoria Żak – 2 okrążenia – dystans 5,0 km - przeciętna 19,78 km/h.

1.28KurpielOskar1997UKS Centrum Nowa Ruda0.15,10
2.29RudykBartosz1998UKS Moto-Jelcz Laskowice0.18,26
3.32SkrzyńskiPatryk1997Wrocław0.18,38
4.27PiotrowskaPatrycja1997KK Sirbud Wałbrzych0.18,59


Kategoria MŁODZICZKI – 2 okrążenia – dystans 5,0 km - przeciętna 21,18 km/h.

1.25HukiewiczDorota1995KK Sirbud Wałbrzych0.14,10
2.21NalepaPaulina1994KK Sirbud Wałbrzych0.14,59
3.26PokoraMaja1994UKS Centrum Nowa Ruda0.16,48
4.23PiotrowskaKarolina1995KK Sirbud Wałbrzych0.17,44


Kategoria MŁODZIK – 4 okrążenia – dystans 10,0 km - przeciętna 24,39 km/h.

1.7KawalecPaweł1994WKK Wrocław0.24,36
2.8RudykMateusz1995UKS Moto-Jelcz Laskowice0.24,55
3.1CzaplaMichał1994KK Sirbud Wałbrzych0.25,20
4.6DecewiczMichał1994Wrocławski Klub Kolarski0.25,45
5.5GwoździewiczKonrad1994Wrocławski Klub Kolarski0.26,20
6.4ChmurzyńskiMateusz1994Wrocławski Klub Kolarski0.26,23
7.12GrzelińskiKrzysztof1994Wrocław0.30,31
8.3AdachTomasz1994Wrocław- 1 okr.
9.9ChruścielDawid1994Wrocław- 1 okr.
10.13ŚlusarzArtur1994Wrocław- 1 okr.


Kategoria JUNIORKI MŁODSZE – 4 okrążenia – dystans 10,0 km – przeciętna 22,84 km/h.

1.14PawlikAnna1993UKS Centrum WąSki-Team0.26,16
2.16SilarskaDorota1993UKS Centrum WąSki-Team0.26,57
3.15JarosławskaKatarzyna1993UKS Centrum Nowa Ruda0.28,18


Kategoria JUNIOR MŁODSZY – 6 okrążeń – dystans 15,0 km - przeciętna 25,94 km/h.

1.57KrawczykDominik1992Wrocławski Klub Kolarski0.34,42
2.39OgielskiKonrad1992UKS Centrum Nowa Ruda0.34,42
3.60RajczybaAdam1992Wrocławski Klub Kolarski0.34,52
4.52BurynPaweł1992UKS Centrum Nowa Ruda0.35,22
5.62ReiterŁukasz1993Wrocławski Klub Kolarski0.36,01
6.59GrabowskiKamil1993Wrocławski Klub Kolarski0.37,16
7.53GrabowskiKrzysztof1993UKS Centrum Nowa Ruda0.39,17
8.36WiśniewskiTomasz1993KK Sirbud Wałbrzych0.39,17
9.58LipskiAleksander1993Wrocławski Klub Kolarski0.40,03
10.37WiśniewskiWojciech1993KK Sirbud Wałbrzych0.40,55
11.64MoczulskiMaksymilian1992Wrocław0.41,01
12.67ChorążkiewiczMichał1992Wrocław- 1 okr.
13.63JarczakPiotr1992Wrocławski Klub Kolarski- 1 okr.
14.66SzagdajJan1993Wrocław- 1 okr.


Na trasie wyścigu wycofał się z przyczyn technicznych zawodnik nr 55 Pasternak Damian (UKS Centrum Nowa Ruda).

Kategoria JUNIORKI – 4 okrążenia – dystans 10,0 km – przeciętna 23,03 km/h.

1.18RepczyńskaKarolina1991LUKS Skarbek Złotoryja0.26,03
2.17NiedzielskaKatarzyna1990Wrocław0.30,37



Kategoria JUNIOR – 8 okrążeń – dystans 20,0 km – przeciętna 27,04 km/h.

1.98KurczabPiotr1991MKS Karolina Jaworzyna Śl.0.44,23
2.91KawalecMarcin1990Wrocławski Klub Kolarski0.44,27
3.87PulikMichał1990UKS Centrum ZPAS Przygórze0.44,42
4.86PawlikJacek1990UKS Centrum ZPAS Przygórze0.45,05
5.85ChylińskiJakub1990Wrocław0.47,03
6.88MazgułaJakub1991Wrocławski Klub Kolarski0.47,28
7.90FiutekBartłomiej1990Wrocławski Klub Kolarski- 1 okr.
8.96WażydrągMikołaj1990Wrocław- 1 okr.

Na trasie wyścigu wycofali się z przyczyn technicznych zawodnicy: nr 92 Kozłowski Marcin i nr 95 Jurkowlaniec Mikołaj (obaj UKK Jelcz Laskowice)

Kategoria Kobiety-ELITA – 6 okrążeń – dystans 15,0 km - przeciętna 22,88 km/h.

1.121WojtyłaMagdalena1980Wrocław0.39,20



Kategoria ELITA – 8 okrążeń – dystans 20,0 km - przeciętna 29,17 km/h.

1.107FoktAlbert1978Team Styrmann Com.Kalisz0.41,08
2.103GłowackiAdam1979Wrocław0.43,11
3.104MasełkoDawid1980Syców0.43,11
4.105HanczynMateusz1986GK Cyklosport Bolesławiec0.43,20
5.114JamroPaweł1979Wilier Team Ślęża Sobótka0.44,31
6.100StalingerTomasz1989Wrocław0.45,07
7.106KosałaKamil1988KK Ziemi Kłodzkiej N.Ruda- 1 okr.
8.109PodgórskiMateusz1987Wrocław- 1 okr.
9.113LinkowskiWojciech1988Wrocław- 2 okr.
10.112WędzinaMichał1986Wrocław- 2 okr.
11.101MirowskiDominik1981GK Cyklosport Bolesławiec- 4 okr.


Na trasie wyścigu wycofał się z przyczyn technicznych zawodnik nr 110 Paszek Sebastian (Wrocław).


Wrocław, dnia 25.05.2008r.

S e k r e t a r z Zbigniew Jaszowski
S ę d z i a G ł ó w n y Tadeusz Daszkiewicz
Komentarze
kasia10032 dnia 29 maja 2008 20:48
tam w juniorkach młodszych ma być JAROSŁAWSKA KATARZYNA!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu