Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BYŁY DOŻYNKI W ZAWONI !!!!
ZAWONIA DOŻYNKI PARAMI 2012

Świętowaliśmy dożynki w Zawoni jak zwykle ścigając się na czas parami. Tym razem wieńce i szarfy dla zwycięzców i niestety zamieszanie z wynikami.


Marcin Urbanowski i Damian Miela ( Bolmet Legnica) wygrali 2 września kolejny Dożynkowy Wyścig Parami w Zawoni . W kat 35-50 lat najszybsi byli Jerzy Sikora i Jarosław Fafuła(BGŻ Eska Team). Wojciech Kwiecień i Zygmunt Krawczyk to najlepsza para w kat. 50 latków i starszych.
W rywalizacji kobiet zwyciężyła para dolnoślaskich mistrzyń Polski Małgorzata Pawlaczek i Joanna Wołodźko
Impreza sportowo - towarzyska na tej samej co zwykle pętli 24 km przez Złotów - Czeszów - Grochową. Dziewczyny i miksy jedno okrążenie, mężczyźni dwa.

Wystartowały gwiazdorskie pary:

Rafał Jurkowlaniec - Wacław Skarul
Henryk Charucki - Ryszard Szurkowski
Ścigał się również Jan Jankiewicz (tym razem w miksie z Marianną Sikorską z Zawoni)


Kibicowali Stanisław Szozda, Jan Brzeźny, Józef Zajączkowski, Grzegorz Jamka i wielu innhych znanych kolarzy.
Kolejne coroczne gratulacje dla dyrektora wyścigu Staszka Migawy i całego Klubu Kolarskiego z Zawoni .


Wyniki wyścigu w Zawoni
Szczególy
RELACJA HUSARII

ZDJĘCIA Z UBIEGŁEGO ROKU


KOMUNIKAT
XIV Dożynkowego Wyścigu Kolarskiego Parami

Zawonia 02.09.2012




Kat:
kobiety open
dystans 1 x 24km,

M-ce nr start Nazwisko Imię Klub czas

1 294 Wołodźko Joanna Wrocław
295 Pawlaczek Małgorzata Wrocław 00:38:39

2 238 Prokopczyk Wiesława Szerszenie Trzebnica
239 Kocik Małgorzata Szerszenie Trzebnica 00:45:33

3 240 Dębska Joanna Kałowice
241 Tyczka Martyna Kałowice 01:17:54

Kat: MIX
dystans 1 x 24km,

M-ce nr start kod UCI Nazwisko Imię Klub czas

1 229 Rajczyba Małgorzata Wrocław
230 Chodaczek Mieczysław Wrocław 00:43:16

2 222 Jankiewicz Jan Wrocław
223 Sikorska Marta Zawonia 00:44:10


Kat: młodzież 12-16
dystans 1 x 24km

M-ce nr start kod UCI Nazwisko Imię Klub czas

1 242 19980421 Adamski Jan Grochowa
1 243 19980907 Smolarek Patryk Tarnowiec 00:41:55


Kat: mężczyźni 51 i więcej
Dystans2 x 24km=48km

Lp nr start kod UCI Nazwisko Imię Klub czas

1 269 19550913 Kwiecień Wojciech Opole
1 270 19550329 Krawczyk Zygmunt Wrocław 01:06:25

2 271 19570527 Ratajczyk Piotr Kalisz 01:09:06
2 272 19610701 Grosz Zbigniew Turek

3 220 19590930 Komisaruk Zdzisław Radwanice
6 221 19621003 Lechowski Marek Wrocław 01:09:39

4 234 19521010 Faltyn Jan Harfa Haryson
11 235 19501005 Rawski Ryszard Harfa Haryson 01:11:57

5 232 1955 Charucki Henryk Harfa Haryson
10 233 1946 Szurkowski Ryszard Harfa Haryson 01:13:59

6 267 19560926 Twardziszewski Waldemar Podgórzyn
4 268 19600113 Kurkiewicz Bogdan Zielona Góra 01:14:26

7 265 19551228 Grygonis Ryszard Lubań
5 266 19611111 Nowakowski Bogdan Poznań 01:15:39

8 273 19560920 Mucha Mirosław Wrocław 01:23:39
1 274 19610221 Kozłowski Dariusz Wrocław

9 222 19440622 Kaźmierczak Jan PTC Poznań 01:24:43
7 223 19451014 Kubiak Tadeusz PTC Poznań

10 225 19560315 Bielaczyk Wiesław Wrocław 01:24:51
8 226 19591021 Gregoliński Dariusz Jelenia Góra

11 227 19450330 Czartoryski Tytus Morzęcin Mały 01:27:39
9 228 19490803 Mazur Henryk Wrocław

12 236 19610315 Wiącek Marek Wrocław 01:30:05
12 237 19491124 Krawczyk Dariusz Wrocław



Kat: mężczyźni 36-50
Dystans 2 x 24km=48km
Lp nr start kod UCI Nazwisko Imię Klub czas

1 292 19660203 Sikora Jerzy Oleśnica 01:06:27
293 19690601 Fafuła Jarosław Wrocław

2 276 19730526 Rolski Remigiusz Szklarska Poręba 01:09:32
277 19730613 Kimbort Paweł Szklarska Poręba

3 286 19720902 Fojtar Zbigniew Wrocław 01:13:28
287 1968 Krężel Grzegorz Wrocław

4 298 19760129 Surmaczewski Tomasz Wrocław 01:15:45
299 19691215 Tomczak Tomasz Wrocław

5 282 19641222 Pogoziński Grzegorz Zielona Góra 01:15:46
283 19701221 Ostojicz Tomasz Zielona Góra

6 280 19620725 Kozioł Leszek Poznań 01:21:16
281 19671027 Wołodźko Tomasz Wrocław

7 278 19511222 Misiuk Adam Wrocław 01:23:25
279 19580411 Komisaruk Lesław Wrocław

8 284 1974 Woźniak Roman Szymanów 01:25:43
285 1966 Kurek Bogdan Piotrkoniczki

9 290 19670729 Jurkowlaniec Rafał Wrocław 01:35:32
291 19560928 Skarul Wacław Wrocław

10 24 19760804 Wiercigroch Grzegorz Wrocław 01:41:54
25 19780628 Słowiński Aleksander Wrocław

11 288 19680820 Kasprzyk Artur Wrocław 01:51:24
289 19750726 Olearnik Piotr Wrocław


Kat: mężczyźni 18-35
Dystans2 x 24km=48km
Lp nr start kod UCI Nazwisko Imię Klub czas

1 252 19891101 Miela Damian Wrocław 01:06:21
5 253 19881104 Urbanowski Marcin Wrocław

2 244 19870219 Kryk Mateusz Oleśnica 01:06:45
8 245 19850715 Jankowski Marek Opole

3 258 19820818 Rakiewicz Piotr Wrocław 01:09:24
6 261 19841210 Gacek Artur Wrocław

4 254 19790304 Dobosz Adam Wrocław 01:11:03
3 255 19521003 Kuczmasz Edward Wrocław

5 248 19741121 Drlak Dariusz Sokół Bralin 01:12:05
9 249 19760725 Głowik Mateusz Sokół Bralin

6 262 19810327 Janczura Krzysztof Wrocław 01:13:02
2 263 19880617 Tecław Arkadiusz Wrocław

7 246 19770502 Słowiński Norbert Dzierżoniów 01:16:19
7 247 19701117 Maciaś Tomasz Opole

8 256 19771003 Kanclerski Paweł Długołęka 01:19:12
7 257 1963129 Gierusz Andrzej Wrocław

9 250 19660310 Zając Piotr Kamieniec Ząbkowicki 01:21:02
4 251 19910205 Zając Bartosz Kamieniec Ząbkowicki

10 296 19830514 Ociepka Michał Zawonia 01:53:13
10 297 19800419 Nocuń Jacek Łozina

Komentarze
vinner1 dnia 04 września 2012 15:23
Kibicował,był z nami Jan Brzeźny z małżonką.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu