Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
W ŻMIGRODZIE BEZ REKORDU, ALE TEŻ SZYBKO
Zastanawialiśmy się czy 30 września padnie rekord w Żmigrodzie? Jest odpowiedź - nie padł.

Do osiągnięcia duetu Kwiecień/Jaremko udało się zbliżyć parze z Nowogardu Janowi Zugajowi i Zbigniewowi Szkołudzie, którzy poprawili swój czas sprzed roku o 19 sekund, w tym roku wygrywając w open (25.04, średnia 46,19) oraz w kategorii M2. Zapewne jest to zasługą „kosmicznych” kasków...

Zaledwie 7 sekund do tego wyniku zabrakło parze Marek Jankowski (Opole) i Łukasz Grzesiek (Ostrów Wielkopolski), którzy wykręcili czas 25.11 i w kategorii M1 zdobyli złoto.

Trzeci czas open tegorocznych zmagań w Żmigrodzie – 26.18 – należy do Wojciecha Kwietnia, który startował w parze z synem, Miłoszem. Opolanie w kategorii M1 zajęli drugie miejsce.

Wśród wrocławian w klasyfikacji open najlepiej spisała się para Michał Kurpik i Zbigniew Gucwa (26.46), którzy w kat. M1 zajęli 3. miejsce.

TU NASZE ZDJĘCIA
Szczególy
WYNIKI

Zdjęcia Greten w galerii Szerszeni

Świetnie pojechali również Paweł Kimbort i Remigiusz Rolski ze Szklarskiej Poręby (Talvi Sport), którzy w M2 z czasem 26.50 uplasowali się na drugiej pozycji, a trzecie w tej grupie wiekowej przypadło wrocławianom Mirosławowi Fitałowi i Jerzemu Grzelakowi (27.26).

Walka o miejsca poza podium w kategorii M2 była wyrównana. Czas 27.50 osiągnęli Grzegorz Krężel i Zbigniew Fojtar, którzy o 17 sekund wyprzedzili Leszka Kozioła i Tomasza Wołodźko. Zaraz za nimi, z czasem 29.30 uplasowała się najszybsza w tych zawodach para wystawiona przez Szerszeni, Gerard Skalski i Mariusz Gniado.

W M3 na najwyższym stopniu podium stanęli Zbigniew Szczęsny i Jan Faltyn (28.07), drugie miejsce przypadło w udziale parze Krzysztof Łańcucki i Wiesław Bielaczyc (29.38), a trzecie Edwardowi Chrzanowskiemu i Wacławowi Byczkowskiemu (30.26).

W M4 najszybszymi wrocławianami okazali się Adam Misiuk i Henryk Mazur, którzy z czasem 32.43 zajęli trzecie miejsce, ustępując szybszej o 22 sekundy parze Piotr Danaj (Lubin) i Czesław Motyl (Jelcz-Laskowice) oraz Tadeuszowi Kubiakowi i Janowi Kazimierczakowi z Wielkopolski.


Wśród pań znakomicie w tych wietrznych warunkach spisały się Barbara Węglarska (Szerszenie Trzebnica) i wytrwale pokonująca dotąd najdłuższe dystanse na kolarskich maratonach Irena Kosińska (Wrocław).


greten
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu