Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
GALA KOLARSKA DLA NAJLEPSZYCH W SEZONIE 2012
W piątek, 23 listopada w sali Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu gościła zarówno młodszych, jak i starszych adeptów kolarstwa, a także Paulinę Brzeźną-Bentkowską, która podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Valkenburgu uplasowała się na świetnej 10. pozycji, znakomitego kolarza szosowego, Mistrza Polski Jacka Mickiewicza, równie świetnego zawodnika Team NetApp Bartosza Huzarskiego oraz trenerów, działaczy i kibiców.

NASZE ZDJĘCIA Z GALI W WAŁBRZYCHU


Zdjęcia z Gali Michała Młodziankowskiego
Szczególy
Organizacja zamykającej i podsumowującej sezon Dolnośląskiej Gali
Kolarskiej jest przywilejem zwycięzcy. Dlatego po raz trzeci odbyła się
ona w Wałbrzychu, w którym wyraźnie panuje dobry klimat dla wyławiania i
skutecznego szkolenia prawdziwych kolarskich talentów.

Zawodnicy LKKS Górnik/Zespół Szkół Stare Bogaczowice obsypani zostali
licznymi, w pełni zasłużonymi wyróżnieniami, które przyznał Prezes
Dolnośląskiego Związku Kolarskiego Bogdan Rzepka. Wałbrzyski klub nie
tylko świetnie prezentował się w tym sezonie w wyścigach szosowych, ale
również wygrał w klasyfikacji generalnej dolnośląskiego challange`u.

Team może poszczycić się czwórką medalistów Mistrzostw Polski, którzy
zdobyli aż pięć medali (Justyna Kwiecińska wywalczyła dwa - srebrny i
brązowy, Paweł Przewięda zdobył złoty medal, Karolina Wolska srebrny, a
Tomasz Mickiewicz brązowy). Justyna Kwiecińska wzięła również udział w
Mistrzostwach Świata a w trialu.

Ale nie tylko LKKS Górnik/Zespół Szkół Stare Bogaczowice potrafi wśród
dolnośląskiej młodzieży wyłonić (i świetnie przygotować do startów)
prawdziwe kolarskie talenty.

Klasyfikację generalną w kolarstwie górskim zdominowali kolarze KKW JAMA
Wałbrzych, którzy w tej dyscyplinie nie mieli sobie równych.

Wielokrotnie wyróżniane były zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
(drugie miejsce wśród dolnośląskich teamów). Nazwiska Pauli Guz, Natalii
Mielnik czy Karolina Garczyńskiej bardzo dobrze znane są kibicom
kolarstwa, a dzierżoniowski team szkoli zarówno znakomite kolarski i
znakomitych kolarzy szosowych, jak i torowych. Choć w tegorocznym
podsumowaniu dolnośląskiego sezonu kolarskiego na torze równie świetnie
radzili sobie zawodniczki i zawodnicy UKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice.

Warto również podczas zawodów w przyszłym sezonie zwrócić uwagę na kolarzy
takich zespołów, jak TC Chrobry Felt Głogów, KTM Racing Team Złoty Stok,
UKK Oriens MTB Chojnów, MKS Karolina Jaworzyna Śląska, MGLKS Kwisa Lubań,
MKK Bolmet Trek Legnica czy Wrocławski Klub Kolarski Wrocław.


WYKAZ ZAWODNIKÓW DO DEKORACJI NA GALI KOLARSKIEJ WAŁBRZYCH 23.11.2012
KONKURENCJAKATEGORIAM-CEZAWODNIKKLUB
MTB+SZOSA+TORNAJLEPSZY KLUB1LKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
MTB+SZOSA+TORNAJLEPSZY KLUB2LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
MTB+SZOSA+TORNAJLEPSZY KLUB3MKK Bolmet Trek Legnica
MTBKlasyfikacja generalna1KKW Jama Wałbrzych
MTBKlasyfikacja generalna2KTM Racing Team Złoty Stok
MTBKlasyfikacja generalna3UKS Centrum Nowa Ruda
SzosaKlasyfikacja generalna1LKKS Górnik Wałbrzych Z/S Stare Bogaczowice
SzosaKlasyfikacja generalna2LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaKlasyfikacja generalna3MKK Bolmet Trek Legnica
TorKlasyfikacja generalna1UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
TorKlasyfikacja generalna2LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorKlasyfikacja generalna3UKK Agat Jelcz Laskowice
MTBMłodziczka1SandraTraczykUKK Oriens MTB Chojnów
MTBMłodziczka2SaraTonderMKS Karolina Jaworzyna Śląska
MTBMłodziczka3AleksandraBaranowskaUKK Oriens MTB Chojnów
MTBMłodzik1PrzemysławKaczmarekUKK Oriens MTB Chojnów
MTBMłodzik2MichałWnękUKS Centrum Nowa Ruda
MTBMłodzik3KrzysztofKowalUKS Centrum Nowa Ruda
MTBJuniorka młodsza1AgnieszkaJastrzębskaMKK Bolmet Trek Legnica
MTBJuniorka młodsza2PatrycjaPiotrowskaKKW Jama Wałbrzych
MTBJuniorka młodsza3AlicjaŁacińskaMKK Bolmet Trek Legnica
MTBJunior młodszy1ŁukaszWiniarskiKKW Jama Wałbrzych
MTBJunior młodszy2KrzysztofBujalskiKKW Jama Wałbrzych
MTBJunior młodszy3FilipHeltaKKW Jama Wałbrzych
MTBJuniorka1AleksandraPodgórskaRacing Team Szczawno Zdrój
MTBJuniorka2KarolinaCierlukMKK Bolmet Trek Legnica
MTBJuniorka3MartaWesołowskaWrocławski Klub Kolarski Wrocław
MTBJunior1PawełKawalecWrocławski Klub Kolarski Wrocław
MTBJunior2ŁukaszSzymczukKKW Jama Wałbrzych
MTBJunior3JacekGrzybowskiRacing Team Szczawno Zdrój
MTBOrlik1PiotrKurczabKTM Racing Team Złoty Stok
MTBOrlik2MarcinKawalecKTM Racing Team Złoty Stok
MTBOrlik3MikołajJurkowlaniecTC Chrobry Felt Głogów
MTBOrliczka1MonikaBrzeźnaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
MTBOrliczka2JustynaKwiecińskaLKKS Górnik Wałbrzych Z/S Stare Bogaczowice
MTBOrliczka3KamilaSzewczykMKS Karolina Jaworzyna Śląska
SzosaMłodziczka1WeronikaLaszkiewiczLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaMłodziczka2SandraTraczykUKK Oriens MTB Chojnów
SzosaMłodziczka3SaraTonderMKS Karolina Jaworzyna Śląska
SzosaMłodzik1BartoszRudykUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
SzosaMłodzik2DamianPosmykMGLKS Kwisa Lubań
SzosaMłodzik3PrzemysławKaczmarekUKK Oriens MTB Chojnów
SzosaJuniorka młodsza1KarolinaWolskaLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJuniorka młodsza2DorotaPrzęzakLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaJuniorka młodsza3MonikaLasotaLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJunior młodszy1PawełPrzewiędaLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJunior młodszy2KamilWronaMKK Bolmet Trek Legnica
SzosaJunior młodszy3KrzysztofSkibińskiLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJuniorka1JoannaDubienieckaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaJuniorka2PaulaPisarskaMKK Bolmet Trek Legnica
SzosaJuniorka3KarolinaCierlukMKK Bolmet Trek Legnica
SzosaJunior1TomaszMickiewiczLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJunior2AleksSołtysLKKS Górnik Wałbrzych Zespół Szkół Stare Bogaczowice
SzosaJunior3SzymonZagórskiMKK Bolmet Trek Legnica
SzosaOrlik1MieszkoBulikTC Chrobry Felt Głogów
SzosaOrlik2KonradTomasiakTC Chrobry Felt Głogów
SzosaOrlik3BartoszZającTC Chrobry Felt Głogów
SzosaOrliczka1KarolinaGarczyńskaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaOrliczka2PaulinaGuzLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
SzosaOrliczka3NataliaMielnikLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorMłodziczka1KrólikowskaKlaudiaUKK Jelcz Laskowice
TorMłodziczka2CholewaMalwina LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorMłodziczka3LaszkiewiczWeronikaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorMłodzik1RudykBartoszUKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorMłodzik2ZamolskiBartosz UKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorMłodzik3SmolczyńskiDamianUKS Piątka Polkowice
TorTor Juniorka młodsza1PrzęzakDorota LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów
TorTor Juniorka młodsza2ZamariaPaulinaLKS ATOM Boxmet Dzierżoniów
TorTor Juniorka młodsza3WiatrakMonikaLKS ATOM Boxmet Dzierżoniów
TorTor Junior młodszy1MałeckiMichał UKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorTor Junior młodszy2MłodziankowskiMichał UKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorTor Junior młodszy3SzałajkoJanUKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorJunior1RudykMateuszUKS MOTO AGBUD Jelcz Laskowice
TorJunior2KawalecPaweł Wrocławski Klub Kolarski Wrocław
TorJunior3NapierałaDanielUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
TorOrliczka1GarczyńskaKarolinaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorOrliczka2MielnikNataliaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
TorOrliczka3GuzPaulinaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu