Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TO NIC ZŁEGO BYĆ NAJSZYBSZYM


Kolejne - szóste Śniadanie Mistrzów 16 czerwca padło łupem Tomka Stalingera. Nie pobił rekordu, choć wykręcił świetny czas 22.00. Za zwycięstwo zdobył znak drogowy (od Rotomatu) z napisem "To nic złego być najszybszym" :) Drugi był Tomasz Sorbian (BSC Bliżyn), trzeci Remigiusz Rolski (Talvi Sport) - zwycięzca pierwszej edycji. Każdy z nich dodatkowo zwyciężył w swojej kategorii wiekowej.

Kolejny raz w tym roku do rywalizacji przystąpił Marszałek Rafał Jurkowlaniec poprawiając swój czas o 1,5 minuty. Po raz pierwszy było pełne podium w kategorii kobiet - wygrała Izabela Zalejska(Rycerze Rolanda).

W pozostałych kategoriach wygrali: Jakub Abrahamowicz, Józef Misiak (Rycerze Rolanda), Roman Tomaszewski(Scania) i Jan Czaplinski (Kredens).

Dla wszystkich uczestników jak zwykle było przygotowane w Wilkszyńskim "Kredensie" pyszne śniadanie. Kolejne Śniadanie już 7 lipca.

UWAGA!
21 czerwca w Wilkszynie KOLACJA MISTRZÓW - jazda wieczorna na czas ze specjalnymi efektami świetlnymi przygotowanymi przez Rotomat. Prośba od organizatora, by do środy potwierdzać swoje zgłoszenia.
Szczególy
PEŁNE WYNIKI NA STRONIE ORGANIZATORAKomentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu