Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PO BECZUŁKĘ TYLKO Z GUCWĄ !
Na IV Wyścigu o Beczułkę Miodu w Kluczborku najpierw polało i nie przestało a następnie zawiało i też nie przestało. W sobotę 13 lipca 2013 roku dla większości spośród 400 kolarzy najważniejsze było dobre losowanie. Na dystansie mega 165 km kluczowe było znalezienie się w takiej grupie, by jak najdłużej jechać w towarzystwie( czyt. za plecami) Zbyszka Gucwy(kolarz elity z grupy Wibatech Brzeg). Niektórzy kolarze starali się mu pomagać. Naprawdę...

Gucwa wygrał open a w jego grupie przez większość dystansu jechali zwycięzcy kategorii Mariusz Musiałek (M3), Mirek Fitał (M5), Ryszarda Rawski (M6) i Tomasz Wołodźko (M4). Wśród kobiet Kasia Dugiel pokonała Małgosię Pawlaczek. W dziesiątce zmieścili się jeszcze wrocławianie Marcin Szkudlarek i Paweł Ziober.

Na mini 85 km open wygrała Joanna Wołodźko a wśród mężczyzn Artur Gacek. Drugi był Tomasz Ruszkowski a trzeci inny wrocławianin Tomasz Stalinger.

Szczególy
Na 240 km zdecydowało się 40 kolarzy. Wygrał Grzegorz Stolarek z Łasku, wyprzedzając Remigiusza Ornowskiego i Mariana Kołodziejskiego z Dzierżoniowie.

Z wrocławian najlepiej Ryszard Kryk(9open, 4 w M5), Roman Węglarski (12 open) i Krzysztof Łańcucki(13 open).

I jedna przedziwna rzecz: w poprzednich edycjach organizatorzy trochę zabezpieczali newralgiczne skrzyżowania a w tym roku...... to już kolejny wyścig gdzie ruch otwarty jest pojmowany niebezpiecznie dosadnie.

Link do wyników:Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu