Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ANIA KOWALCZYK NAJLEPSZA W POLSCE !
Anna Kowalczyk z zespołu UKK Jelcz Laskowice wywalczyła w Kartuzach tytuł Mistrzyni Polski juniorek w wyścigu ze startu wspólnego. Uczennica II Lo we Wrocławiu na co dzień uprawia kolarstwo górskie startując w tegorocznych edycjach Pucharu Świata. Klubowym trenerem Ani jest Józef Szafrański.

Wicemistrzynią Polski juniorek w jeździe indywidualnej na czas została Paulina Guz z LKS "OGNIWO BOXMET" Dzierżoniów. Tę rywalizacje wygrała Olga Misterek (UKS Gimnazjum Imielin).
Szczególy
WYNIKI WYŚCIGU ZE STARTU WSPÓLNEGO
Ostrzyce - 13 czerwiec 2008 r.
W Y N I K I - KATEGORIA - Juniorka
Średnia prędkość: 38,8 km/h

DYSTANS: 75 km (5 rund) TRASA: Kartuzy - Prokowo - Mokre Łąki - Łapawice - Kartuzy
Kartuzy - 15 czerwiec 2008 r.

113POL19900922KOWALCZYKAnnaUKK Jelcz Laskowice2:09:40
299POL19910122MIELNIKNataliaGUKS SOKÓŁ-RYCZEK Jerzmanowa
380POL19900802CYWIŃSKAPaulinaALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
496POL19900328RADZIEJMagdalenaGUKS SOKÓŁ-RYCZEK Jerzmanowa
594POL19910423REKAgnieszkaLUKS Sławno
612POL19910103GARCZYŃSKAKarolinaKK Tramwajarz Łódź
788POL19910924KURCZYKKatarzynaUKS Gimnazjum Imielin
875POL19901026MAZURNataliaPTC Pruszków
981POL19910712GUZPaulinaLKS ,,OGNIWO BOXMET"Dzierżoniów
1022POL19910121RUTKOWSKANataliaLUKS Art-Print Olsztyn
1178POL19900502PIKKatarzynaALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
1270POL19900515ŁAWRYNOWICZJustynaELEKTRO-BUD-BOGO Szczecin
1321POL19910226ŁASKARZEWSKAPaulinaLUKS Art-Print Olsztyn
1471POL19910904RUCIŃSKAPatrycjaELEKTRO-BUD-BOGO Szczecin
1595POL19910128STANISŁAWIAKBarbaraLUKS Sławno
1674POL19910615DREJGERAleksandraPTC Pruszków
1739POL19910531KUNIEJAnnaKKS Ślęża Sobótka
1818POL19910103KUSIDŁOKatarzynaLUKS Feniks Czernica
1992POL19900513NOWAKDominikaGK Gliwice
2038POL19911012BRZEŹNAMonikaKKS Ślęża Sobótka
2119POL19911015MENZIŃSKAPaulinaLUKS Olimpijczyk Morąg
2216POL19910130GIEZEKKarolinaUKS Trójka Joroma-Jarocin
2389POL19900320MANDRYSZMartynaGK Gliwice
2493POL19900508WDÓWKAMonikaLUKS Sławno
2587POL19910128MISTEREKOlgaUKS Gimnazjum Imielin
2633POL19910524MACIĄGAleksandraKROSS Ziemia Darłowska Darłowo
2779POL19900929MITKOWSKANataliaALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
2876POL19910329DWOJAKMargeritaULKS Orion Sułów
wyc14POL19911113ZIEMIŃSKAMałgorzataMKS EMDEK BUDOPOL Bydgoszcz
wyc27POL19910529SAWOSZAgnieszkaKROSS Ziemia Darłowska Darłowo
wyc72POL19900721MOSURSabineUKS Sokół Kęty
wyc73POL19910312SPYTKOWSKAAgnieszkaUKS Sokół Kęty
wyc77POL19910130FRĄCKOWIAKJoannaULKS Orion Sułów
wyc85POL19910515JANKOWSKAAgnieszkaLKS ORLĘTA Gorzów Wlkp
nw17POL19911023STASIEWICZPaulinaUKK Jelcz Laskowice

Do wyścigu zgłoszono 35 zawodniczek
Wystartowały 34 zawodniczki
Wyścig ukończyło 28 zawodniczek
Komisja Sędziowska
Organizator: Urząd Marszałkowski w Gdańsku, Starosta Powiatu Kartuskiego,
Burmistrz Miasta i Gminy Kartuzy, Wójt Gminy Somonino, Wójt Gminy Stężyca,
PZKol, POZKol, GKS "Cartusia" Kartuzy.
Mistrz Polski
Zawodniczka nr 77 Joanna Frąckowiak z klubu ULKS Orion Sułów oraz zawodniczka nr 79 Natalia Mitkowska z klubu ALKS Stal-Ekobud-Ocetix Grudziądz po udziale w kraksie zostały odwiezione do szpitala w Kartuzach.
I - szy Wicemistrz Polski
II - gi Wicemistrz Polski

SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK
W Y N I K I
K A R T U Z Y

Kategoria - Juniorka
Średnia prędkość zwycięzcy: 34,8 km/h

SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK
K A R T U Z Y - O S T R Z Y C E
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
DYSTANS: 15 km TRASA: Ostrzyce- Wieżyca-Ostrzyce-Koszowatka-Goręczyno-Ostrzyca



110POL19910128MISTEREKOlgaUKS Gimnazjum Imielin23:18,470:00,00
226POL19910712GUZPaulinaLKS ,,OGNIWO BOXMET" Dzierżoniów23:29,580:11,11
34POL19910103GARCZYŃSKAKarolinaKK Tramwajarz Łódź23:34,000:15,53
453POL19900802CYWIŃSKAPaulinaALKS STAL-OCETIX-EKOBUD Grudziądz23:48,850:30,38
549POL19910529SAWOSZAgnieszkaKROSS Ziemia Darłowska23:50,440:31,97
646POL19911113ZIEMIŃSKAMałgorzataMKS EMDEK BUDOPOL Bydgoszcz23:52,290:33,82
750POL19910524MACIĄGAleksandraKROSS Ziemia Darłowska24:07,860:49,39
844POL19910904RUCIŃSKAPatrycjaKS Elektro-Bud BOGO Szczecin24:09,690:51,22
952POL19900502PIKKatarzynaALKS STAL-OCETIX-EKOBUD Grudziądz24:17,160:58,69
1045POL19901026MAZURNataliaPTC Pruszków24:24,481:06,01
1137POL19910121RUTKOWSKANataliaLUKS Art-Print Olsztyn24:25,551:07,08
1251POL19900929MITKOWSKANataliaALKS STAL-OCETIX-EKOBUD Grudziądz24:27,421:08,95
1335POL19911015MENZIŃSKAPaulinaLUKS Paged Olimpijczyk Morąg24:34,221:15,75
1442POL19910130GIEZEKKarolinaUKS Trójka Jarocin24:53,061:34,59
1529POL19911012BRZEŹNAMonikaKKS Ślęża Sobótka24:53,941:35,47
168POL19910924KURCZYKKatarzynaUKS Gimnazjum Imielin24:56,631:38,16
1724POL19910128STANISŁAWIAKBarbaraLUKS Sławno25:03,061:44,59
1843POL19900515ŁAWRYNOWICZJustynaKS Elektro-Bud BOGO Szczecin25:03,391:44,92
1939POL19900328RADZIEJMagdalenaGUKS SOKÓŁ-RYCZEK Jerzmanowa25:10,491:52,02
2048POL19900320MANDRYSZMartynaGK Gliwice25:14,011:55,54
2147POL19900513NOWAKDominikaGK Gliwice25:19,962:01,49
2231POL19910103KUSIDŁOKatarzynaLUKS Feniks Czernica25:40,622:22,15
2323POL19910423REKAgnieszkaLUKS Sławno25:43,022:24,55
2425POL19900508WDÓWKAMonikaLUKS Sławno25:47,052:28,58
2528POL19910531KUNIEJAnnaKKS Ślęża Sobótka25:48,782:30,31
2634POL19910130FRĄCKOWIAKJoannaULKS Orion Sołów26:12,372:53,90
2736POL19910226ŁASKARZEWSKAPaulinaLUKS Art-Print Olsztyn27:24,564:06,09
2832POL19910329DWOJAKMargeritaUKS Orion Sułów27:27,454:08,98
wyc40POL19910515MIELNIKNataliaGUKS SOKÓŁ-RYCZEK Jerzmanowa?#ARG!
#### #######
#### Komisja Sędziowska #######
#### #######

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu