Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
Żywy napis "KOCHAM ROWER"
Kto oglądał choć raz Tour de France - weźmie udział w tej akcji! :


KOCHAM ROWER !!!Akcja układania żywego napisu zaplanowana jest na piątek 2 sierpnia na godzinę 16.30 w Bukowinie Tatrzańskiej. Właśnie wtedy przez tą miejscowość przejadą kilkukrotnie kolarze Tour de Pologne UCI World Tour.

Teren, na którym będzie utworzony napis (posesja Gawra przy ul. Słonecznej 11 w Bukowinie Tatrzańskiej) znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy VI etapu tego wyścigu, ale także przy trasie Tour de Pologne Amatorów.

W układaniu napisu może wziąć udział każdy: pasjonaci kolarstwa, kibice, turyści
i mieszkańcy Podhala. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą kibicować kolarzom na trasie „królewskiego etapu”. Można przyjść także z rowerem. Uczestnicy tego happeningu otrzymają pamiątkowe koszulki oraz bidony z napisem Kocham Rower. Do wygrania również koszulki kolarskie z limitowanej serii Tour de Pologne Amatorów.

Żywy napis zostanie sfotografowany „z lotu ptaka”.

Kamera umieszczona na specjalnym mini helikopterze udokumentuje akcję w formie zdjęć wysokiej rozdzielczości i materiału video. Na fotografiach prezentujących napis będzie można siebie odnaleźć. Najlepsze zdjęcia zostaną umieszczone na stronie

www.tourdepologneamatorow.pl
oraz na Facebooku: Kocham Rower.

Do udziału w akcji zaprasza Bank BGŻ i Radio Eska.

Szczególy
Tour de Pologne Amatorów 2013 z celem społecznym

Tegoroczny Tour de Pologne Amatorów to już czwarta edycja wyścigu. Amatorzy pojadą w ważnym społecznie celu. Każde 10 zł z ich wpisowego zostanie przekazane na rzecz Fundacji Akogo? Start i meta wyścigu będą zorganizowane przy Bukovina Terma Hotel SPA, który jest partnerem imprezy. Sponsorem głównym wyścigu TdP Amatorów jest Bank BGŻ.


2 sierpnia pasjonaci kolarstwa spotkają się w i razem utworzą żywy napis „Kocham Rower”. W tym samym czasie przez Bukowinę przejadą kolarze startujący w VI. etapie 70. Tour de Pologne oraz w Tour de Pologne Amatorów.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu