Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 23 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
LICZYRZEPA Z FINISZEM POD ORLINEK

Kolejny ciężki wyścig - nie z powodu trasy, ale pogody:

Potworny upał sprawił, że podjazd pod Orlinek był na koniec wyścigu nie jak wisienka na torcie, ale gwóźdź do trumny...

Nowe znaczenie dla 16% podjazdu pod Przełęcz Rędzińską - miejsce spotkań towarzyskich :) Szliśmy tam sobie powolutku i rozmawialiśmy głównie o pogodzie...

Ale były też powody do radości - Na zdjęciu Pan, który wylosował rower!

TU ZDJĘCIA Z DEKORACJI

Na 120 kilometrowym dystansie mega z ogromną przewagą zwyciężył open i oczywiście kategorię M40 -Wojciech Kokosiński( Interkol Ostrów Wlkp) trenujący i pracujący w Hiszpanii. Drugi był Jarosław Michałowski a trzeci wrocławianin Paweł Ziober.
W rywalizacji kobiet kolejny wyścig wygrała Katarzyna Dugiel, wyprzedzając Katarzynę Orłowską i Izą Włosek.
Na 75 km mini podobnie jak w Klasyku Kłodzkim zwyciężył Karol Adamowski(Whirlpool) przed Pawłem Bierutem i wrocławianinem Tomaszem Stalingerem.
Wśród kobiet rewelacyjny czas osiągnęła Małgorzata Zellner (Corratec) - 7 miejsce open. Druga była Joanna Liczner (zwyciężczyni K4) a trzecia Małgorzata Pawlaczek

Szczególy
Zaledwie 30 kolarzy ukończyło morderczy dystans giga. Wygrał Remigiusz Ornowski z Gdańska przed Arkadiuszem Cieślą i Grzegorzem Stolarkiem. Z wrocławian bohaterem giga został Edward Kuczmarz - zwycięzca M6.