Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
MISTRZOWIE CROSS -COUNTRY
Mistrzostwa Dolnego ?l?ska MTB Cross Country rozegra?y si? 15 czerwca w Nowej Rudzie na górze ?w.Anny.Wy?cig rozegrano na trasie okr??nej o d?ugo?ci 3,5 km, której najciekawszym fragmentem by? 240- metrowy zjazd, by?a tras? narciarsk? spod wie?y widokowej. Ten zjazd zawodnicy pokonywali z ogromn? pr?dko?ci?, cz?sto na granicy utraty przyczepno?ci.
W elicie najlepiej poradzi? sobie Mariusz Kowal z KZ Polanica a w mastersach jeleniogórzanin Krzysztof Tyszecki z Eska Ritchey Team.

Wyniki Wy?cigu Dwóch Wie?
Szczególy
MISTRZOSTWA DOLNEGO ?L?SKA MTB
CROSS COUNTRY
WY?CIG DWÓCH WIE?
NOWA RUDA – 15.06.2008

K o m u n i k a t

Wyniki wy?cigu kolarskiego MTB rozegranego w dniu 15 czerwca 2008 w Nowej Rudzie na trasie okr??nej d?ugo?ci 3,5 km wytyczonej na Górze ?w. Anny wokó? dwóch wie?, ze startem i met? pod schroniskiem.

Kategoria M?ODZICZKA – 2 okr??enia – dystans 7 km. – przec. 18,22 km/h.

1.74KurczabIwona1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.23,03
2.64Koz?owskaAnna1994UKS Centrum W?Ski-Team0.23,44
3.67DudaJustyna1994LKKS Górnik Wa?brzych0.24,35
4.68Przewi?daMarlena1994LKKS Górnik Wa?brzych0.25,11
5.71?ukowskaKlaudia1994LKKS Górnik Wa?brzych0.26,48
6.76HukiewiczDorota1994KK Sirbud Wa?brzych0.27,21
7.75StelmachAnna1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.29,37
8.66PokoraMaja1994UKS Centrum Nowa Ruda0.30,28
9.78NalepaPaulina1994KK Sirbud Wa?brzych0.31,20
10.77PiotrowskaKarolina1995KK Sirbud Wa?brzych0.32,07
11.72CzarneckaUrszula1994LKKS Górnik Wa?brzych0.35,24.


Kategoria M?ODZIK – 3 okr??enia – dystans 10,5 km – przec. 20,02 km/h.

1.76ZagórskiSzymon1994LUKS Baszta Zlotoryja0.31,28
2.101CzaplaMicha?1994KK Sirbud Wa?brzych0.32,44
3.78JirkaVojtech1994SK CYKLOTEAM Broumov0.32,46
4.80So?tysAleks1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.33,10
5.87PytkaJakub1994MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.33,32
6.62BartkowskiMaciej1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.33,46
7.66WolskiTomasz1994LKKS Górnik Wa?brzych0.33,59
8.96GoneraPiotr1994KKS ?l??a Sobótka0.35,19
9.110KawalecPawe?1994Wroc?awski Klub Kolarski0.35,41
10.65KorbaKamil1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.35,54.
11.104DecewiczMicha?1994Wroc?awski Klub Kolarski0.36,05
12.71Ba?duraAleksander1994GK Cyklosport Boles?awiec0.36,20
13.102Winiarski?ukasz1996KK Sirbud Wa?brzych0.36,20
14.89ChmielarczykMateusz1994KKS ?l??a Sobótka0.36,20
15.73NawojczykBartosz1995LUKS Baszta Zlotoryja0.38,52
16.79JaremkoKamil1994MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.39,24.
17.103Gwo?dziewiczKonrad1994Wroc?awski Klub Kolarski0.42,39
18.69KowalskiMateusz1995LKKS Górnik Wa?brzych0.45,09
19.98DzielnickiFilip1994KKS ?l??a Sobótka- 1 okr.
20.99BujalskiKrzysztof1996KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.



Kategoria JUNIORKA M?ODSZA – 3 okr??enia - dystans 10,5 km – przec. 17,5 km/h.

1.86LorencovaJudita1993SK CYKLOTEAM Broumov0.36,00
2.87Ka?mierczakMartyna1992LKKS Górnik Wa?brzych0.36,34
3.79PawlikAnna1993UKS Centrum W?Ski-Team0.37,19
4.90WojtasAgnieszka1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.37,59
5.85ChojnackaNatalia1992UKS Oriens-Polers Chojnów0.41,05
6.104Kwieci?skaJustyna1993KK Sirbud Wa?brzych0.43,03
7.80SilarskaDorota1993UKS Centrum W?Ski-Team0.43,12
8.84Jaros?awskaKatarzyna1993UKS Centrum Nowa Ruda0.44,47
9.91SzewczykKamila1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.48,31
Na trasie wy?cigu wycofa?a si? z przyczyn technicznych zawodniczka nr 88 Eksterowicz Roksana 1994 (LKKS Górnik Wa?brzych).
Kategoria JUNIOR M?ODSZY – 4 okr??enia – dystans 14 km – przec. 20,37 km/h.

1.3OgielskiKonrad1992UKS Centrum Nowa Ruda0.41,14
2.18LasotaDamian1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.41,14
3.21Ba?duraArkadiusz1992GK Cyklosport Boles?awiec0.41,38
4.16Zaj?cBartosz1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.43,07
5.19AndroszW?adys?aw1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.43,46
6.1BurynPawe?1992UKS Centrum Nowa Ruda0.44,36
7.23Kolarski?ukasz1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.45,28
8.33WojtasKamil1992MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.45,36
9.42BujalskiDawid1993KK Sirbud Wa?brzych0.45,48
10.45JanikowskiAdam1992Wroc?awski Klub Kolarski0.46,35
11.41Wi?niewskiTomasz1993KK Sirbud Wa?brzych0.46,57
12.56GrabowskiKamil1993Wroc?awski Klub Kolarski0.46,57
13.43LipskiAleksander1992Wroc?awski Klub Kolarski0.48,40
14.8Ku?aczKarol1993UKS Oriens-Polers Chojnów0.49,17
15.39Wi?niewskiWojciech1993KK Sirbud Wa?brzych0.53,15
16.5PasternakDamian1993UKS Centrum Nowa Ruda0,53,46
17.49Reiter?ukasz1993Wroc?awski Klub Kolarski0.53,56
18.53KrawczykDominik1992Wroc?awski Klub Kolarski- 1 okr.
Na trasie wy?cigu wycofali si? z przyczyn technicznych zawodnicy: nr. 9 Grobelny Przemys?aw 1993 (LKKS Górnik Wa?brzych), nr. 11 Kierzkowski Daniel 1993 (LKKS Górnik Wa?brzych) i nr. 37 Brudzi?ski Dawid 1994 (LUKS Baszta Z?otoryja).
Kategoria JUNIORKA – 3 okr??enia – dystans 10,5 km – przec. 16,58 km/h.

1.62BatorPaula1991GK Cyklosport Boles?awiec0.38,19
2.63SzwintaAngelika1991Jelenia Góra0.39,12
3.59Repczy?skaKarolina1991LUKS Skarbek Z?otoryja0.43,05


Kategoria JUNIOR – 6 okr??e? – dystans 21 km – przec. 21,29 km/h.

1.7CernyZdenek1990SCOTT SCANIA TEAM Kolin0.59,11
2.8VitJiri1990Rock Machine-Cyklomax1.00,37
3.23KawalecMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski1.00,59
4.18Stok?osaArkadiusz1990KK Sirbud Wa?brzych1.01,47
5.6BerkaJakub1991SK CYKLOTEAM Broumov1.01,47
6.13KurczabPiotr1991MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska1.02,12
7.5PulikMicha?1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze1.02,32
8.3Ma?lankaWojciech1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze1.03,07
9.27PodrazaKrzysztof1991RMF FM Kraków1.05,04
10.1KondrakKamil1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze1.05,34
11.4PawlikJacek1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze1.06,19
12.14MokrzyckiMaciej1990KK Sirbud Wa?brzych1.06,41
13.9?azarskiPatryk1991LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice- 1 okr.
14.21MartynówKamil1991KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.
15.17G?bskiEmil1991KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.
16.25Mazgu?aJakub1991Wroc?awski Klub Kolarski- 1 okr.
17.26SzczerbaMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski- 1 okr.
18.15HukiewiczDaniel1991KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.
19.16PeperaMateusz1991KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.


Na trasie wy?cigu wycofa? si? z przyczyn technicznych zawodnik nr. 12 ?ysak Bartosz 1990 (LKK Górnik Wa?brzych-ZS Stare Bogaczowice).
Kategoria ELITA KOBIET – 3 okr??enia – dystans 10,5 km – przec. 13,82 km/h.



1.105SzwintaAnna1989Jelenia Góra0.45,35


Kategoria ELITA – 6 okr??e? – dystans 21 km – przec. 22,22 km/h.


1.36KowalMariusz1978TEAM KOLARZ Polanica Zdrój0.56,43
2.39Su?ekPiotr1983RMF FM Mountain Dew Kraków0.58,01
3.37Pa?acMaciej1987MTB Wie?a Anna Szczawno Zdr.1.00,01
4.29KolaczekRyszard1984AZS Politechnika Wroc?aw1.01,52
5.28Rutkowski?ukasz1989KK Ziemi K?odzkiej Nowa Ruda1.09,57
6.32FoksowiczRados?aw1986MTB Wie?a Anna Szczawno- 1 okr.

Na trasie wy?cigu wycofa? si? z przyczyn technicznych zawodnik nr. 52 Jamro Pawe? 1979 Winer Team ?l??a Sobótka.


Kategoria MASTERS - 6 okr??e? – dystans 21 km – przec. 18,97 km/h.

1.58TyszeckiKrzysztof1972Jelenia Góra1.06,26
2.53KaczmarekMarek1973UKS Centrum Nowa Ruda1.06,34
3.55HujdusRoman1961UKS Centrum Nowa Ruda1.09,03
4.57PiotrowskiMariusz1961KK Sirbud Wa?brzych- 1 okr.
Kategoria Dzieci z terenu powiatu k?odzkiego – dystans 1,7 km – przec. 15,73 km/h.

1.7KurpielOskar1997Wambierzyce0.06,29
2.118S?ugockiRafa?1997Nowa Ruda0.06,38
3.122BurynJacek1997Nowa Ruda0.07,15
Do wy?cigu zg?oszono 3 zawodników, wystartowa?o 3, uko?czy?o 3.
Nowa Ruda, dnia 15.06.2008r.

S e k r e t a r z S ? d z i a G ? ó w n y
Zofia Stasiak Wies?aw Kucab





Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu