Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TYLKO BOKSER MA ZŁOTO !
Tylko Zygmunt Krawczyk (Harfa Harryson Felt) zdobył dla Wrocławia koszulę górskiego Mistrza Polski masters na zawodach rozegranych 7 i 8 września na klasycznych rundach Sosnówka - Borowice - Podgórzyn - Sosnówka.

Bokser startował w kategorii M 50b a w pozostałych grupach mistrzami zostali M80 - Marcin Turek, M 75 - T.Pośpiech (WKS Legia), M 70 - E.Grabowski (Naktofor Gdańsk), M60b - Zb.Krzeszowiec (Dobre Sklepy Rowerowe), M60 H.Kruczek (Dąbrówka), M50a- W.Bartolewski (Scout Częstochowa), M 40b - R.Bondaryk (Cybinka), M40a- G.Tomasiak (Mayday TEAM), M30- J.Michałowski (Diversay Team), K30 - K.Polakowska (SKF Bikeholicy Starachowice), Cyklosport - D.Omiotek (Pabianice).
Medalowe pozycje zdobyli między innymi: wicemistrzostwo Stanisław Paterka (Chrobry Głogów), Krzysztof Filipiak (Karpacz)

brązowe medale: Jan Ludwiczak (Chrobry Głogów), Grzegorz Fajkowski (Wrocław), Edward Chrzanowski (Booplight Atak Sport Świdnica), Krzysztof Fartuszyński (Whirlpool team)
Szczególy
Czwarte miejsca w kategoriach wywalczyli między innymi Joanna Wołodźko i Jerzy Sikora( przegrał pudło o 2 sekundy) a miejsca pozostałych można sprawdzić w wynikach