Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PIERWSZE STARTY LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
Zawodnicy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR zaliczyli pierwsze starty tego sezonu. W sobotę 8 marca w Cieplicach obok Jeleniej Góry odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie Przełajowym, natomiast w niedzielę odbył się XII Memoriał Jana Kozłowskiego zaliczany do przełajowego Pucharu Polski.

Była to znakomita okazja do sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji przed zbliżającym się sezonem szosowym. Pierwszy i drugi dzień zdominowany był przez zawodników KKW JAMA WAŁBRZYCH - a w każdej z kategorii górnicy zajmowali wysokie miejsca.
Szczególy
Największą frajdę sprawili nasi najmłodsi zawodnicy którzy tej zimy dołączyli do ekipy DSR AUTHOR. Paweł Dunicz w kategorii dzieci od 9 do 10 lat, dwukrotnie stanął na drugim stopniu podium. Karol Woźniak w kategorii dzieci od 11 do 12 lat (Żak) pierwszego dnia wygrał a drugiego dnia musiał ustąpić pierwszy stopień podium dla swojego kolegi klubowego Mikołaja Makowskiego,7 była Julia Kowalska. W kategorii młodziczek startowały Wiktoria Węgrzynowska, Nikola Bartków oraz Kinga Rynia które zarówno pierwszego jak i drugiego dnia zajmowały miejsca pod koniec pierwszej dziesiątki. W kategorii juniora młodszego Michał Nowak zarówno w sobotę jak i w niedzielę po zaciętej walce musiał uznać wyższość zawodnika z Jamy zajmując dwukrotnie 2 miejsce i w klasyfikacji generalnej po dwóch dniach również uplasował się na 2 stopniu podium. W kategorii juniorek pierwszego dnia Monika Lasota zajęła 2 miejsce a w drugim dniu była 3, natomiast Katarzyna Pawłowska była kolejno 3 i 4. Najwięcej zawodników rywalizowało w kategorii junior i tak Kamil Gorzawski zajął kolejno 5 i 4 miejsce co w klasyfikacji generalnej dało mu 3 miejsce. Krzysztof Skibiński pierwszego dnia był 7 a drugiego 6. W kategorii orlik 4 miejsce w niedzielnym starcie zajął Piotr Klimek. Na starcie z powodów zdrowotnych zabrakło Przewiędy,Wolskiej i Piotrowskiej.Tak więc jak to mówią: "pierwsze koty za płoty", a następne starty już na szosie, w Dzierżoniowie i Sobótce.

Tymczasem dwójka juniorów Skibiński i Przewięda już 11 marca wraz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego wyjeżdżają na zgrupowanie do słonecznej Chorwacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z weekendowych zmagań na stronie internetowej

www.lkksgornik.pl

oraz na naszym profilu facebookowym:

https://www.facebook.com/lkks.gornik.walbrzych/photos_albums
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu