Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
SREBRNA POD GÓRĘ !
Pierwsza edycja mocnego ścigania pod góre Uphill Cup 2014 już za nami. Ponad 50 kolarzy na rowerach szosowych i MTB wystartowało w deszczu i zimnie 16 marca w Srebrnej Górze. Najlepszy okazał się Michał Gołębiewski( Dream Bike Bielawa) przed Pawłem Szlękiem (OS Oborniki) i Karolem Adamowskim (Whirlpool Club). Pierwszy w M50 był Zbigniew Soboń (BGŻ Eska Team) a najszybsza kobieta to Karolina Cierluk (Bioam Racing).
Trasa miała ok. 3,5km długości, a średnie nachylenie trasy to 7,8%. W rzeczywistości jest dużo trudniej, bo na trasie był 500m zjazd i 100m wypłaszczenie, poza tym, większą część czasu liczniki pokazywały nachylenie ponad 10% z maksymalnymi fragmentami 19%.- wspomina Bartek Zając (Astrontech Cycling Team) .
Szczególy
Wyniki:TUTAJ

Strona Astrotech Cycling Team:TUTAJ

Uphill Cup 2014 składa się z 4 edycji. Każda z edycji zostanie poprowadzona dwoma trasami. Po drogach asfaltowych dla klasyfikacji szosowców, oraz po drogach terenowych dla rowerzystów MTB. Zawodnik z rowerem MTB może jechać po trasie asfaltowej, ale zostanie sklasyfikowany jako szosowiec (tak samo punkty do generalki). Najprawdopodobniej Bardzka trasa szosowa będzie pokonywana przez zawodników dwukrotnie i do wyników edycji policzona zostanie suma czasów.Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu