Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
GACEK NA ŚNIADANIU PIERWSZY
Artur Gacek wyprzedził o 4 sekundy Jerzego Sikorę na pierwszej w tym roku czasówce "Śniadanie Mistrzów" w Wilkszynie. Trzecie miejsce zajął Tomasz Stalinger. Ubiegłoroczny rekord Marka Jankowskiego nie został poprawiony. Trzydziestu dziewięciu zawodników startowało tradycyjnie od 8 rano, gdy termometr pokazywał zaledwie kilka kresek powyżej zera. To nie były rekordowe warunki atmosferyczne. Oprócz najlepszej trójki czasy poniżej 24 minut uzyskali tylko Daniel Napierała, Krzysztof Mazurkiewicz, Jacek Łuczkiewicz, Marek Lechowski (w nowych barwach It- Kontrakt) i Andrzej Gucwa.

Wśród kobiet zwyciężyła Dorota Gąsiewicz z Dusznik Zdrój przed Katarzyną Nijander i Grażyną Domachowską - Grzybek.

Kolejne Śniadanie Mistrzów już 11 maja !