Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
CZASÓWKOWY POKAZ MODY. START ROAD MARATONU W ORZESZU
Czasowcy się zbroją. Kilkadziesiąt specjalistycznych rowerów do jazdy na czas można było zobaczyć na amatorskim wyścigu w Orzeszu, inaugurującym 26 kwietnia cykl Road maratonu 2014.
Na 19 kilometrowej trasie wystartowało 200 kolarzy lecz aby znaleźć miejsce w czołowej piątce należało na krętej trasie z dwoma nawrotami uzyskać średnią prędkość ponad 44 km/h. Zwyciężył Filip Matoszko( Alva 1 Tytan) przed Filipem Klukoszowskim(Gliwice Bike Atelier) i Dariuszem Malinowskim( Gatta Bike Team).
Znakomite piąte miejsce open i pierwsze w M30 zajął wrocławianin Artur Gacek(GTV). Tomasz Stalinger(Talvi Sport) zajął miejsce trzecie w M20 i 26 open. Drugi w 50-latkach i 29 open był Piotr Wrona(BGŻ Eska Team) a czwarty w tej kategorii ze stratą kilku sekund do podium Marek Lechowski ( IT Kontrakt).

Kolejna czasówka Road Maraton 3 maja w Żmigrodzie
Szczególy
Zawody zaliczyli jeszcze między innymi Remigiusz Rolski, Tomasz Wołodźko i Roman Tomaszewski.