Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 23 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
WYNIKI OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA MTB
Tym razem organizatorzy nieco urozmaicili trasę, która była teraz o wiele bardziej wymagająca. Zamiast płaskiego odcinka zawodników przywitał dodatkowy podjazd, dość stromy zjazd, fragment płaskiego i krótki, ale trudny podjazd po piasku, na którym nawet doświadczeni zawodnicy miewali problemy. W imprezie wystartowało o wiele więcej kolarzy niż w pierwszej edycji, więc wyścigi były o wiele ciekawsze. Start był tym razem umieszczony sporo bliżej wzgórza, więc przy pierwszej wąskiej ścieżce robił się zator. Z racji krótkiej długości rundy niektóre osoby miały nawet po 5 dubli.

tekst Jakub Mazguła
Szczególy
16 OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

KOLARSTWO GÓRSKIE


KOMUNIKAT

z II serii - 21.06.2008r.
Wrocław, Wzgórze „Kilimandżaro”


Kat: Młodzik dystans 12 okrążeń, czas zwycięzcy: 0:31:48

M-ce Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub Uwagi Punkty
1 45 19941203 Pytka Jakub MKS Karolina Jaworzyna Śląska 15
2 43 19950110 Klimek Piotr KKG Zywer Legnica 13
3 185 19940616 Kawalec Paweł Wrocławski Klub Kolarski 11
4 24 19960317 Winiarski Łukasz KK Sirbud Wałbrzych 9
5 182 19940415 Chmurzyński Mateusz Wrocławski Klub Kolarski 8
6 26 19940131 Czapla Michał KK Sirbud Wałbrzych 7
7 54 19941023 Gwoździewicz Konrad Wrocławski Klub Kolarski 6
8 52 19940707 Adach Tomasz Wrocławski Klub Kolarski 5
9 47 19950702 Gibki Marcin MKS Karolina Jaworzyna Śląska 4
10 46 19950424 Sołtys Aleks MKS Karolina Jaworzyna Śląska 3
11 49 19950916 Kurczab Iwona MKS Karolina Jaworzyna Śląska 2
12 48 19940905 Jaremko Kamil MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1
13 29 19950222 Kowalski Mateusz LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 1 okr 0
14 41 19960305 Przewięda Paweł LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 1 okr 0
15 191 19970225 Kurczab Paweł Srebrna Góra - 1 okr 0
16 189 Grosel Szczepan Wrocław - 1 okr 0
17 12 19941013 Nalepa Paulina KK Sirbud Wałbrzych - 1 okr 0
18 10 19930929 Kwiecińska Justyna KK Sirbud Wałbrzych - 1 okr 0
19 18 19950903 Hukiewicz Dorota KK Sirbud Wałbrzych - 1 okr 0
20 27 19930809 Eksterowicz Roksana LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 1 okr 0
21 30 19960314 Lasota Dominika LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 1 okr 0
22 188 Czyrski Jan Wrocław - 2 okr 0
Do wyścigu zgłoszono i wystartowało 29 zawodników, ukończyło 22.

Wyścigu nie ukończyli:
Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub
25 19960616 Bujalski Krzysztof KK Sirbud Wałbrzych
28 19920605 Kaźmierczak Martyna LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice
40 19960507 Grochalska Natalia LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice
184 19940826 Dylewicz Michał Wrocławski Klub Kolarski
186 Obłąk Paweł Wrocław
190 Ślusarz Artur Wrocław
192 19960227 Grabowski Kacper Wrocławski Klub Kolarski



Kat: Junior Młodszy dystans 15 okrążeń, czas zwycięzcy: 0:34:07

M-ce Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub Uwagi Punkty
1 141 19930423 Brudziński Dawid LUKS Baszta Złotoryja 15
2 137 19921214 Lipski Aleksander Wrocławski Klub Kolarski 13
3 125 19920706 Ogielski Konrad UKS Centrum Nowa Ruda 11
4 124 19920316 Buryn Paweł UKS Centrum Nowa Ruda 9
5 135 19930511 Reiter Łukasz Wrocławski Klub Kolarski 8
6 130 19930217 Kolarski Łukasz MKS Karolina Jaworzyna Śląska 7
7 123 19930705 Androsz Władysław LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 6
8 133 19920314 Wojtas Kamil MKS Karolina Jaworzyna Śląska 5
9 134 19930322 Grabowski Kamil Wrocławski Klub Kolarski 4
10 138 19920315 Janikowski Adam Wrocławski Klub Kolarski - 1 okr 3
11 110 19931003 Bujalski Dawid KK Sirbud Wałbrzych - 1 okr 2
12 127 19931015 Rembiasz Przemysław UKS Centrum Nowa Ruda - 1 okr 1
13 112 19930815 Wiśniewski Wojciech KK Sirbud Wałbrzych - 1 okr 0
14 142 19920225 Jarczak Piotr Wrocławski Klub Kolarski - 2 okr 0
15 111 19930815 Wiśniewski Tomasz KK Sirbud Wałbrzych - 2 okr 0
16 126 19931209 Pasternak Damian UKS Centrum Nowa Ruda - 2 okr 0
17 122 19930223 Kierzkowski Daniel LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 2 okr 0

Do wyścigu zgłoszono i wystartowało 20 zawodników, ukończyło 17.

Wyścigu nie ukończyli:
Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub
120 19930122 Grobelny Przemysław LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice
139 19910625 Uryga Małgorzata AZS Politechnika Wrocławska
140 19920616 Moczulski Maksymilian Wrocław

Kat: Junior dystans 20 okrążeń, czas zwycięzcy: 0:45:19

M-ce Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub Uwagi Punkty
1 166 19901201 Kawalec Marcin Wrocławski Klub Kolarski 15
2 158 19900627 Wojczal Paweł LKS Trasa Zielona Góra 13
3 149 19900719 Łysak Bartosz LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 11
4 160 19911229 Kurczak Piotr MKS Karolina Jaworzyna Śląska 9
5 168 19900826 Jurkowlaniec Mikołaj UKK Jelcz-Laskowice - 1 okr 8
6 157 19900818 Pulik Michał UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygórze - 1 okr 7
7 156 19900909 Pawlik Jacek UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygórze - 1 okr 6
8 145 19910315 Gębski Emil KK Sirbud Wałbrzych - 2 okr 5
9 155 19901122 Maślanka Wojciech UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygórze - 2 okr 4
10 147 19910713 Martynów Kamil KK Sirbud Wałbrzych - 2 okr 3
11 144 19900622 Chyliński Jakub niezrzeszony - 2 okr 2
12 153 19900820 Kondrak Kamil UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygórze - 2 okr 1
13 162 19900817 Szczerba Marcin Wrocławski Klub Kolarski - 2 okr 0
14 165 19910815 Mazguła Jakub Wrocławski Klub Kolarski - 3 okr 0
15 148 19911203 Hukiewicz Daniel KK Sirbud Wałbrzych - 3 okr 0
16 163 19901119 Ważydrąg Mikołaj Wrocławski Klub Kolarski - 3 okr 0
17 146 19900116 Stokłosa Arkadiusz KK Sirbud Wałbrzych - 4 okr 0
18 150 19910501 Łazarski Patryk LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice - 5 okr 0

Do wyścigu zgłoszono i wystartowało 19 zawodników, ukończyło 18.

Wyścigu nie ukończył:
Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub
167 19910103 Peciak Paweł LKS Trasa Zielona Góra

Kat: Senior dystans 20 okrążeń,

M-ce Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub Uwagi Punkty
1 55 19871019 Pałac Maciej UKS Formicki-Bike.pl Kostrzyce 15
2 63 19841129 Kolaczek Ryszard AZS Politechnika Wrocławska 13
3 62 19760306 Krawczyk Aleksander Votum Team Wrocław - 1 okr 11
4 61 19880920 Niemiec Marcin LKS Trasa Zielona Góra - 2 okr 9
5 56 19681116 Wojczal Jarosław Piechowice - 4 okr 8

Do wyścigu zgłoszono 10 zawodników i wystartowało 8 zawodników, ukończyło 5.
Nie wystartowali:
Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub
57 19861120 Tomczak Krzysztof Jawor
65 19770827 Wróbel Marcin Wrocław

Wyścigu nie ukończył:
Nr start Kod UCI Nazwisko i imię Klub
59 19890513 Karolewski Piotr Wrocławski Klub Kolarski
60 19850921 Zając Tomasz Duszniki – Zieleniec
64 19790731 Lis Robert Votum Team Wrocław

KOMISJA SĘDZOWSKA





















16 OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

KOLARSTWO GÓRSKIE


KOMUNIKAT

po II seriach – 31.05.2008r.
- 21.06.2008r.
Wrocław, Wzgórze „Kilimandżaro”


Kat: Młodzik

M-ce Kod UCI Nazwisko i imię Klub Punkty
1 19950110 Klimek Piotr KKG Zywer Legnica 26
2 19940415 Chmurzyński Mateusz Wrocławski Klub Kolarski 16
3 19941203 Pytka Jakub MKS Karolina Jaworzyna Śląska 15
4 19941023 Gwoździewicz Konrad Wrocławski Klub Kolarski 15
5 19940826 Decewicz Michał Wrocławski Klub Kolarski 15
6 19940616 Kawalec Paweł Wrocławski Klub Kolarski 11
7 19940707 Adach Tomasz Wrocławski Klub Kolarski 11
8 19940705 Bartkowski Maciej UKS Orient – Polers Chojnów 11
9 19960317 Winiarski Łukasz KK Sirbud Wałbrzych 9
10 19940131 Czapla Michał KK Sirbud Wałbrzych 7
11 19920131 Chojnacka Natalia UKS Orient – Polers Chojnów 7
12 19940410 Konieczny Jędrzej Wrocław 5
13 19950702 Gibki Marcin MKS Karolina Jaworzyna Śląska 4
14 19970607 Wdowiak Adam Wrocław 4
15 19950424 Sołtys Aleks MKS Karolina Jaworzyna Śląska 3
16 19940907 Ślusarz Artur Wrocław 3
17 19950916 Kurczab Iwona MKS Karolina Jaworzyna Śląska 2
18 19960517 Wdowiak Krzysztof Wrocław 2
19 19940905 Jaremko Kamil MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1
20 19950222 Kowalski Mateusz LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0
21 19960305 Przewięda Paweł LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0
22 19970225 Kurczab Paweł Srebrna Góra 0
23 Grosel Szczepan Wrocław 0
24 19941013 Nalepa Paulina KK Sirbud Wałbrzych 0
25 19930929 Kwiecińska Justyna KK Sirbud Wałbrzych 0
26 19950903 Hukiewicz Dorota KK Sirbud Wałbrzych 0
27 19930809 Eksterowicz Roksana LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0
28 19960314 Lasota Dominika LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0
29 Czyrski Jan Wrocław 0







Kat: Junior Młodszy

M-ce Kod UCI Nazwisko i imię Klub Punkty
1 19921214 Lipski Aleksander Wrocławski Klub Kolarski 28
2 19920706 Ogielski Konrad UKS Centrum Nowa Ruda 22
3 19930423 Brudziński Dawid LUKS Baszta Złotoryja 15
4 19930511 Reiter Łukasz Wrocławski Klub Kolarski 15
5 19930322 Grabowski Kamil Wrocławski Klub Kolarski 13
6 19921005 Krawczyk Dominik Wrocławski Klub Kolarski 13
7 19920315 Janikowski Adam Wrocławski Klub Kolarski 11
8 19920316 Buryn Paweł UKS Centrum Nowa Ruda 9
9 19930217 Kolarski Łukasz MKS Karolina Jaworzyna Śląska 7
10 19930705 Androsz Władysław LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 6
11 19920225 Jarczak Piotr Wrocławski Klub Kolarski 6
12 19920314 Wojtas Kamil MKS Karolina Jaworzyna Śląska 5
13 19931209 Pasternak Damian UKS Centrum Nowa Ruda 5
14 19920616 Moczulski Maksymilian Wrocław 4
15 19920512 Iwczenko Łukasz Wrocławski Klub Kolarski 3
16 19931003 Bujalski Dawid KK Sirbud Wałbrzych 2
17 19930326 Grabowski Krzysztof UKS Centrum Nowa Ruda 2
18 19931015 Rembiasz Przemysław UKS Centrum Nowa Ruda 1
19 19910625 Uryga Małgorzata AZS Politechnika Wrocławska 1
20 19930815 Wiśniewski Wojciech KK Sirbud Wałbrzych 0
21 19930815 Wiśniewski Tomasz KK Sirbud Wałbrzych 0
22 19930223 Kierzkowski Daniel LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0


Kat: Junior

M-ce Kod UCI Nazwisko i imię Klub Punkty
1. 19900909 Pawlik Jacek UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygodno 19
2. 19900820 Kondrak Kamil UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygodno 16
3. 19901201 Kawalec Marcin Wrocławski Klub Kolarski 15
4. 19900818 Pulik Michał UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygodno 15
5. 19900627 Wojczal Paweł LKS Trasa Zielona Góra 13
6. 19901122 Maślanka Wojciech UKS Centrum Nowa Ruda ZPAS Przygodno 13
7. 19900719 Łysak Bartosz LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 11
8. 19900817 Szczerba Marcin Wrocławski Klub Kolarski 11
9. 19911229 Kurczak Piotr MKS Karolina Jaworzyna Śląska 9
10. 19900826 Jurkowlaniec Mikołaj UKK Jelcz-Laskowice 8
11. 19910721 Francuz Ernest KKG Zywer Legnica 7
12. 19910815 Mazguła Jakub Wrocławski Klub Kolarski 6
13. 19910315 Gębski Emil KK Sirbud Wałbrzych 5
14. 19901119 Ważydrąg Mikołaj Wrocławski Klub Kolarski 5
15. 19910713 Martynów Kamil KK Sirbud Wałbrzych 3
16. 19900622 Chyliński Jakub niezrzeszony 2
17. 19911203 Hukiewicz Daniel KK Sirbud Wałbrzych 0
18. 19910501 Łazarski Patryk LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice 0
19. 19900116 Stokłosa Arkadiusz KK Sirbud Wałbrzych 0





Kat: Senior

M-ce Kod UCI Nazwisko i imię Klub Punkty
1. 19841129 Kolaczek Ryszard AZS Politechnika Wrocławska 24
2. 19871019 Pałac Maciej UKS Formicki-Bike.pl Kostrzyce 15
3. 19790804 Poroś Dariusz AZS Politechnika Wrocławska 15
4. 19800622 Paszek Sebastian Bolesławiec 13
5. 19760306 Krawczyk Aleksander Votum Team Wrocław 11
6. 19880920 Niemiec Marcin LKS Trasa Zielona Góra 9
7. 19840428 Piechowicz Marcin Wrocław 9
8. 19681116 Wojczal Jarosław Piechowice 8
9. 19890605 Stalinger Tomasz Wrocław 8


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu