Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
DOLNOŚLĄSCY SPORTOWCY NA RYNEK PRACY
Dolnośląska Federacja Sportu oraz Sports Project Management Group zapraszają do udziału w IV cyklu projektu „Dolnośląscy sportowcy na rynek pracy”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską i ma na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych osób związanych ze sportem poprzez szkolenia, kursy, wolontariat i staże.Celem projektu jest pomoc aktualnym i byłym sportowcom, którzy są zagrożeni wykluczeniem społecznym, a w chwili obecnej są bezrobotni, nieaktywni zawodowo, lub zatrudnieni (odpowiednie kryterium dochodowe) i chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Projekt został podzielony na 5 osobnych cykli - do każdego zakwalifikuje się średnio 40 osób, razem wsparciem zostanie objęte 200 osób. W chwili obecnej rozpoczyna się rekrutacja do czwartego cyklu projektu, który będzie trwał w okresie od czerwca 2014 do lutego 2015.Szkolenia są bezpłatne, uczestnicy projektu otrzymają stypendia za udział w szkoleniach zawodowych i stażach. Każdy uczestnik projektu odbędzie spotkania z doradcą zawodowym, a następnie weźmie udział w szkoleniach poprowadzonych przez profesjonalną kadrę szkoleniowo-wykładowczą, która obok bogatej wiedzy teoretycznej przekaże uczestnikowi projektu wiadomości praktyczne. Wszystkie osoby zrekrutowane odbędą wolontariat i staż, a także wezmą udział w profesjonalnych szkoleniach (jedno do wyboru) z zakresu: turystyki, hotelarstwa i gastronomii, informatyki, rehabilitacji i sportu.

Szczególy
Ścieżka uczestnictwa w projekcie:

1 miesiąc- spotkania z doradcą zawodowym
2,3,4 miesiąc- szkolenia kompetencyjne, szkolenia zawodowe, wolontariat
5,6,7,8 miesiąc- 3 miesięczny staż, kurs e-lerningowy języka angielskiego.Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie, proszone są o zapoznanie się z regulaminem projektu, oraz dostarczenie wypełnionego formularza rekrutacyjnego do biura projektu (osobiście, emailem, fax-em lub pocztą)


Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie internetowa projektu http://www.dips.pl/sportowcy/


Kontakt:
Biuro Projektu ,, Dolnośląscy sportowcy na rynek pracy’’
Ul. Ofiar Oświęcimskich 41-43 Wrocław, budynek NBP, 2 piętro pok. 228
Tel. Kontaktowy 71 790 03 71, 795 529 937
Adres e-mail: biuro.sportowcy@dips.pl
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu