Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
Pech Bodnara na czasówce na "Grodach"
Pechowo zakończył się ostatni etap Szlakiem Grodów Piastowskich dla lidera Active Jet Team - Łukasza Bodnara. Na końcowych kilometrach jazdy indywidualnej na czas, spadł deszcz i na jednym ze śliskich zakrętów Łukasz stracił panowanie nad rowerem.

Jazda indywidualna na czas w Polkowicach miała wiele odsłon. Początkowo wiał silny wiatr, potem zaczął padać deszcz, a na sam koniec wszystko ucichło i wyszło słońce. Warunki atmosferyczne miały wpływ na rywalizację, a dla lidera ActiveJet Team z pewnością nie był to szczęśliwy dzień.

- To była chwila i leżałem na asfalcie. W tym momencie szanse na dobry wynik przepadły. Szkoda, bo według międzyczasów jechałem dobrze i mogłem skończyć wyścig w pierwszej piątce. Zachowałem trochę sił na ostatnie kilometry, bo wiedziałem, że to końcówka zadecyduje o ostatecznym wyniku. Niestety dla mnie wyścig skończył się wcześniej - powiedział Łukasz Bodnar.

Ostatecznie Łukasz Bodnar zajął 18. miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu. W jeździe indywidualnej na czas najlepiej z ActiveJet Team zaprezentował się Hiszpan David Muntaner, który był również 18.

fot. Szymon Gruchalski
Szczególy
Indywidualna jazda na czas, która uwieńczyła zmagania w wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich, zakończyła się zwycięstwem Stefana Schumachera (Christina Watches – Kuma).


Po triumf w końcowej klasyfikacji generalnej sięgnął Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice).

TU STRONA WYŚCIGU " SZLAKIEM GRODÓW PIASTOWSKICH"
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu