Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
GUCWA PIERWSZY NA ANCE
Zbigniew Gucwa (Saj-Pol Team) nie dał szans rywalom i pewnie zwyciężyl w rozegranym 7 czerwca klasycznym wyścigu na 4 pętlach z podjazdem na Górę św. Anny.
Blisko 200 zawodników zmagało się z ponad 30 stopniowym upałem na 100 kilometrowej trasie z niewielkimi odcinkami szutrowymi i przewyższeniem 1200 metrów.

Ponad 30 kolarzy wycofało się w trakcie rywalizacji. Drugi open był Marcin Korzeniowski (Max Fliz Kraków) , trzeci Adam Koryczan (Dobre Sklepy Rowerowe UKS Pszczyna a czwarty Robert Bondaryk (Oponmax Cybinka). Pierwsi czterej zawodnicy byli najlepsi również w swoich kategoriach. Piąty był Piotr Czopek a ósme i dziewiąte miejsca zajęli Maciej Stanowicz (Saj - Pol TEAM) i Artur Gacek (GVT).
Kategorię M50 wygrał 11 open Piotr Wrona (BGŹ Eska Team).

Wśród kobiet triumfowały zawodniczki Polar Moser Donne TEAM Sylwia Obrzud i Małgorzata Adamczyk a trzecie miejsce zajęła Katarzyna Orłowska (Korbomania).

Dzień później w jeździe drużynowej na czas na 48 km dystansie wygrała ekipa Saj Pol GVT wyprzedzjąc o 40 sekund Fiolka Trans Magenta i o 2 i pół minuty Gatta Bike Team.. Zwycięzcy jechali w składzie: Z.Gucwa, K.Czajkowski, A..Gacek, P.Rakiewicz ,M.Stanowicz ,A.Tecław

na zdjęciu : dekoracja kategorii K1
Szczególy
W wyścigu isobotnim startowali między innymi M. Kryk, R.Kryk, P. Rakiewicz, T.Sorbian, G.Krężel, M.Zachacz, T.Wołodźko.