Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
OKOLO PASTWIN - NASI NA CZESKIEJ ZIEMI
Bartek Zając( na zdjeciu), Paweł Bury, i Piotr Zając( Astrontech Cycling Team) oraz Daniel Napierała i Adam Dobosz to pierwsi Polacy, którzy 8 czerwca startowali w cyklicznym czeskim wyścigu Okolo Pastwin.
W 100% klimat górski, na trasie praktycznie brak płaskiego terenu. - opowiada Bartek Zając. Trasa czeskiego wyścigu wiodła po górskich w okolicach malowniczo położonej miejscowości Pastviny.
Na zawodników czekały dwa dystanse. „Pełny dystans”, tak go nazwijmy, jechała najmłodsza kategoria B i musiała pokonać 4 pętle (2x Duża + 2x Mała) o łącznej długości 94km, następna kategoria C miała skróconą trasę o jedną pętlę Dużą, czyli do pokonania było 68km. Ukształtowanie terenu było niesamowite, praktycznie żadnych prostych odcinków, zjazdy i podjazdy, jeden za drugim. Nie każdy bardzo ciężki ale jednak wymuszający spore obniżenie prędkości, po takim podjeździe od razu następowały zjazdy.
Szczególy
Konkurencja z jaką przyszło nam się mierzyć była bardzo silna. W cyklu MORAVSKÝ POHÁR startują wybitni czescy kolarze. Na starcie zawodów zawsze stają najlepsi czescy zawodnicy, których kluby sięgają kilkudziesięcioletnich tradycji, mają masę sponsorów i zawodowe przygotowanie. Wśród uczestników było wielu mistrzów Czech w różnych kategoriach wiekowych, zwycięzcy poważnych zawodów triathlonowych, odpowiednicy naszych Mastersów i Cyklosportu.
wiecej info na stronie: Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu