Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
UPHILL NA WIELK? SOW?
Wyniki Mistrzostw Dolnego ?l?ska MTB w je?dzie indywidualnej na czas rozegranych w dniu 29 czerwca 2008 na trasie Ludwikowice K?odzkie - Sowina – Sokolec – Wielka Sowa (Gmina Nowa Ruda) – d?ugo?? 8,8 km.
Szczególy
WIELKA SOWA - KLASYFIKACJA OPEN – przec. 19,00 km/h.


1.206BatekDariusz1986HALLS MTB Professional Team0.27,47;66
2.205DrahanAdam1986UKS Formicki-Bike Kostryca0.30,21;20
3.204Su?ekPiotr1983RMF FM Mountain Dew0.30,31;10
4.183WaszczukRados?aw1990MTB-Silesia Rybnik0.30,43;67
5.179?ysakBartosz1990LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.30,52;10
6.173KawalecMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski0.31,53;56
7.187KurczabPiotr1991MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.32,58;68
8.168Ma?lankaWojciech1990UKS Centrum ZPAS Przygórze0.33,09;36
9.215KaczmarekMarek1973UKS Centrum Nowa Ruda0.34,12;70
10.217BachmatiukRobert1974G?uszyca0.34,33;43
11.169PawlikJacek1990UKS Centrum ZPAS Przygórze0.35,08;83
12.207Chowa?ski?ukasz1985G?uszyca0.35,10;77
13.140BurynPawe?1992UKS Centrum Nowa Ruda0.35,29;31
14.221PaluszekKrzysztof1975G?uszyca0.35,36;91
15.164Ba?duraArkadiusz1992GK Cyklosport Boles?awiec0.35,50;43
16.132LasotaDamian1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.35,51;63
17.163Brudzi?skiDawid1993LUKS Baszta Z?otoryja0.36,09;75
18.141OgielskiDamian1992UKS Centrum Nowa Ruda0.36,11;91
19.122AndroszW?adys?aw1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.35,17;67
20.203?ojkoMi?osz1988Polanica Zdrój0.36,56;61
21.188Stanis?awekMateusz1990MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.37,08;65
22.201NiemiecMarcin1988LKS Trasa Zielona Góra0.37,13;84
23.213HujdusRoman1961UKS Centrum Nowa Ruda0.37,18;69
24.225Ba?duraAntoni1961Kopaniec0.37,37;62
25.181?azarskiPatryk1991LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.37,42;22
26.223MazurRafa?1971Polanica Zdrój0.37,47;22
27.131Zaj?cBartosz1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.38,11;50
28.208Du?awaRobert1982G?uszyca0.38,13;05
29.146RajczybaAdam1992Wroc?awski Klub Kolarski0.38,34;62
30.152Wi?niewskiTomasz1993Wroc?awski Klub Kolarski0.38,48;46
31.76PytkaJakub1994MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.38,50;50
32.42BartkowskiMaciej1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.38,56;89
33.184HukiewiczDaniel1991KK Sirbud Wa?brzych0.39,35;44
34.53CzaplaMicha?1994KK Sirbud Wa?brzych0.39,46;04
35.154Wi?niewskiWojciech1993KK Sirbud Wa?brzych0.40,16;61
36.159BujalskiDawid1993KK Sirbud Wa?brzych0.40,16;86
37.69KawalecPawe?1994Wroc?awski Klub Kolarski0.40,29;56
38.175Mazgu?aJakub1991Wroc?awski Klub Kolarski0.40,29;95
39.174SzczerbaMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski0.40,45;12
40.186WielosikMicha?1991KK Sirbud Wa?brzych0.40,55;57
41.117GrobelnyPrzemys?aw1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.41,12;46
42.143RembiaszPrzemys?aw1993UKS Centrum Nowa Ruda0.41,31;40
43.104Brze?naMonika1991KKS ?l??a Sobótka0.41,44;05
44.116Ku?aczKarol1993UKS Oriens-Polers Chojnów0.41,53;84
45.84ChmielarczykMateusz1994KKS ?l??a Sobótka0.42,08;67
46.43KorbaKamil1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.42,16;86
47.97PawlikAnna1993UKS Centrum W?Ski-Team N.Ruda0.42,19;85
48.51WolskiTomasz1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.42,37;37
49.95Ka?mierczakMartyna1992LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.43,07;03
50.216PiotrowskiMariusz1969KK Sirbud Wa?brzych0.43,13;18
51.83Ba?duraAleksander1994GK Cyklosport Boles?awiec0.43,24;92
52.70Chmurzy?skiMateusz1994Wroc?awski Klub Kolarski0.43,56;30
53.226SzewczykAntoni1959Jaworzyna ?l?ska0.44,03;97
54.35KurczabIwona1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.44,15;61
55.68Gwo?dziewiczKonrad1994Wroc?awski Klub Kolarski0.44,16;20
56.79So?tysAleks1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.44,37;34
57.228Chowa?skiKazimierz1959G?uszyca0.44,37;99
58.107KuniejAnna1991KKS ?l??a Sobótka0.44,39;56
59.149Reiter?ukasz1993Wroc?awski Klub Kolarski0.44,41;04
60.178Wa?ydr?gMiko?aj1990Wroc?awski Klub Kolarski0.45,04;36
61.119KierzkowskiDaniel1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.45,41,75
62.99WojtasAgnieszka1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.45,55;29
63.56Winiarski?ukasz1996KK Sirbud Wa?brzych0.46,01;82
64.145LipskiAleksander1992Wroc?awski Klub Kolarski0.46,05;95
65.142PasternakDamian1993UKS Centrum Nowa Ruda0.46,31;44
66.78GibkiMarcin1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.46,38;76
67.165StadnikMicha?1993KKS ?l??a Sobótka0.47,10;22
68.101Paw?owskaAnna1992KKS ?l??a Sobótka0.47,33;00
69.13Przewi?daMarlena1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.47,37;10
70.94EksterowiczRoksana1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.48,25;43
71.46KowalskiMateusz1995LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.49,41;97
72.31Koz?owskaAnna1994UKS Centrum W?Ski-Team N.Ruda0.49,54;69
73.106Repczy?skaKarolina1991LUKS Skarbek Z?otoryja0.50,10;29
74.5DudaJustyna1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.50,31;22
75.100SzewczykKamila1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.50,58;72
76.96Kwieci?skaJustyna1993KK Sirbud Wa?brzych0.52,00;63
77.227Brze?nyFranciszek1958Oleszna0.52,35;60
78.85GinardoDominik1995KKS ?l??a Sobótka0.52,47;65
79.167KondrakKamil1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.53,08;53
80.172PulikMicha?1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.54,08;97
81.93ChojnackaNatalia1992UKS Oriens-Polers Chojnów0.54,09;96
82.15?ukowskaKlaudia1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.55,17;48
83.61BujalskiKrzysztof1996KK Sirbud Wa?brzych0.56,16;25
84.34StelmachAnna1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.56,27;57
85.98Jaros?awskaKatarzyna1993UKS Centrum Nowa Ruda0.57,00;80
86.74AdachTomasz1994Wroc?awski Klub Kolarski0.59,16;00
87.20NalepaPaulina1994KK Sirbud Wa?brzych0.59,28;30
88.212Soszy?skiW?odzimierz1946GK Soszy?ski-Team0.59,48;81
89.6CzarneckaUrszula1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice1.00,31;10
90.27HukiewiczDorota1995KK Sirbud Wa?brzych1.03,22;31
91.33PokoraMaja1994UKS Centrum Nowa Ruda1.05,59;92
92.218Kwieci?skiRoman1958Wa?brzych1.06,14;20
93.214?ozowickiJan1958UKS Centrum Nowa RudaAban



Kategoria M?ODZICZKA – przec. 11,93 km/h.

1.35KurczabIwona1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.44,15;61
2.13Przewi?daMarlena1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.47,37;10
3.31Koz?owskaAnna1994UKS Centrum W?Ski-Team N.Ruda0.49,54;69
4.5DudaJustyna1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.50,31;22
5.15?ukowskaKlaudia1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.55,17;48
6.34StelmachAnna1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.56,27;57
7.20NalepaPaulina1994KK Sirbud Wa?brzych0.59,28;30
8.6CzarneckaUrszula1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice1.00,31;10
9.27HukiewiczDorota1994KK Sirbud Wa?brzych1.03,22;31
10.33PokoraMaja1994UKS Centrum Nowa Ruda1.05,59;92


Kategoria M?ODZIK – przec. 13,56 km/h.

1.76PytkaJakub1994MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.38,50;50
2.42BartkowskiMaciej1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.38,56;89
3.53CzaplaMicha?1994KK Sirbud Wa?brzych0.39,46;04
4.69KawalecPawe?1994Wroc?awski Klub Kolarski0.40,29;56
5.84ChmielarczykMateusz1994KKS ?l??a Sobótka0.42,08;67
6.43KorbaKamil1994UKS Oriens-Polers Chojnów0.42,16;86
7.51WolskiTomasz1994LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.42,37;37
8.83Ba?duraAleksander1994GK Cyklosport Boles?awiec0.43,24;92
9.70Chmurzy?skiMateusz1994Wroc?awski Klub Kolarski0.43,56;30
10.68Gwo?dziewiczKonrad1994Wroc?awski Klub Kolarski0.44,16;20
11.79So?tysAleks1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.44,37;34
12.56Winiarski?ukasz1996KK Sirbud Wa?brzych0.46,01;82
13.78GibkiMarcin1995MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.46,38;76
14.46KowalskiMateusz1995LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.49,41;97
15.85GinardoDominik1995KKS ?l??a Sobótka0.52,47;65
16.61BujalskiKrzysztof1996KK Sirbud Wa?brzych0.56,16;25
17.74AdachTomasz1994Wroc?awski Klub Kolarski0.59,16;00


Kategoria JUNIORKA M?ODSZA – przec. 12,48 km/h.

1.97PawlikAnna1993UKS Centrum W?Ski-Team N.Ruda0.42,19;85
2.95Ka?mierczakMartyna1992LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.43,07;03
3.99WojtasAgnieszka1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.45,55;29
4.101Paw?owskaAnna1993KKS ?l??a Sobótka0.47,33;00
5.94EksterowiczRoksana1993LKKS Górnik-ZS St.Bogaczowice0.48,25;43
6.100SzewczykKamila1993MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.50,58;72
7.96Kwieci?skaJustyna1993KK Sirbud Wa?brzych0.52,00;63
8.93ChojnackaNatalia1992UKS Oriens-Polers Chojnów0.54,09;96
9.98Jaros?awskaKatarzyna1993UKS Centrum Nowa Ruda0.57,00;80


Kategoria JUNIOR M?ODSZY – przec. 14,88 km/h.

1.140BurynPawe?1992UKS Centrum Nowa Ruda0.35,29;31
2.164Ba?duraArkadiusz1992GK Cyklosport Boles?awiec0.35,50;43
3.132LasotaDamian1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.35,51;63
4.163Brudzi?skiDawid1993LUKS Baszta Z?otoryja0.36,09;75
5.141OgielskiKonrad1992UKS Centrum Nowa Ruda0.36,11;91
6.122AndroszW?adys?aw1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.36,17;67
7.131Zaj?cBartosz1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.38,11;50
8.146RajczybaAdam1992Wroc?awski Klub Kolarski0.38,34;62
9.152Wi?niewskiTomasz1993KK Sirbud Wa?brzych0.38,48;46
10.154Wi?niewskiWojciech1993KK Sirbud Wa?brzych0.40,16;61
11.159BujalskiDawid1993KK Sirbud Wa?brzych0.40,16;86
12.117GrobelnyPrzemys?aw1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.41,12;46
13.143RembiaszPrzemys?aw1993UKS Centrum Nowa Ruda0.41,31;40
14.116Ku?aczKarol1993UKS Oriens-Polers Chojnów0.41,53;84
15.149Reiter?ukasz1993Wroc?awski Klub Kolarski0.44,41;04
16.119KierzkowskiDaniel1993LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.45,41;75
17.145LipskiAleksander1992Wroc?awski Klub Kolarski0.46,05;95
18.142PasternakDamian1993UKS Centrum Nowa Ruda0,46,31;44
19.165StadnikMicha?1993KKS ?l??a Sobótka0.47,10;22


Kategoria JUNIORKA – przec. 12,65 km/h.

1.104Brze?naMonika1991KKS ?l??a Sobótka0.41,44;05
2.107KuniejAnna1991KKS ?l??a Sobótka0.44,39;56
3.106Repczy?skaKarolina1991LUKS Skarbek Z?otoryja0.50,10;29


Kategoria JUNIOR – przec. 17,11 km/h.

1.179?ysakBartosz1990LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.30,52;10
2.173KawalecMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski0.31,53;56
3.187KurczabPiotr1991MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.32,58;68
4.168Ma?lankaWojciech1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.33,09;36
5.169PawlikJacek1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.35,08;83
6.188Stanis?awekMateusz1990MKS Karolina Jaworzyna ?l?ska0.37,08;65
7.181?azarskiPatryk1991LKK Górnik-ZS St.Bogaczowice0.37,42;22
8.184HukiewiczDaniel1991KK Sirbud Wa?brzych0.39,35;44
9.175Mazgu?aJakub1991Wroc?awski Klub Kolarski0.40,29;95
10.174SzczerbaMarcin1990Wroc?awski Klub Kolarski0.40,45;12
11.186WielosikMicha?1991KK Sirbud Wa?brzych0.40,55;57
12.178Wa?ydr?gMiko?aj1990Wroc?awski Klub Kolarski0.45,04;36
13.167KondrakKamil1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.53,08;53
14.172PulikMicha?1990UKS Centrum-ZPAS Przygórze0.54,08;97


Kategoria ELITA – przec. 17,40 km/h.

1.205DrahanAdam1986UKS Formicki-Bike Kostrzyca0.30,21;20
2.204Su?ekPiotr1983RMF FM Mountain Dew Kraków0.30,31;10
3.207Chowa?ski?ukasz1985G?uszyca0.35,10;77
4.203?ojkoMi?osz1988Polanica Zdrój0.36,56;61
5.201NiemiecMarcin1988LKS Trasa Zielona Góra0.37,13;84
6.208Du?awaRobert1982G?uszyca0.38,13;05


Kategoria MASTERS – przec. 15,44 km/h.

1.215KaczmarekMarek1973UKS Centrum Nowa Ruda0.34,12;70
2.217BachmatiukRobert1974G?uszyca0.34,33;43
3.221PaluszekKrzysztof1975G?uszyca0.35,36;91
4.213HujdusRoman1961UKS Centrum Nowa Ruda0.37,18;69
5.225Ba?duraAntoni1961Kopaniec0.37,37;62
6.223MazurRafa?1971Polanica Zdrój0.37,47;22
7.216PiotrowskiMariusz1961KK Sirbud Wa?brzych0.43,13;18
8.226SzewczykAntoni1959Jaworzyna ?l?ska0.44,03;97
9.228Chowa?skiKazimierz1959G?uszyca0.44,37;99
10.227Brze?nyFranciszek1958Oleszna0.52,35;60
11.212Soszy?skiW?odzimierz1946GK Soszy?ski-Team0.59,48;81
12.218Kwieci?skiRoman1958Wa?brzych1.06,14;20
214?ozowickiJan1958UKS Centrum Nowa RudaAban.


Kategoria LE?NIKÓW – przec. 14,04 km/h.

1.225Ba?duraAntoni1961Nadle?nictwo Szklarska Por?ba RDLP Wroc?aw0.37,37;62




Ludwikowice K?odzkie, dnia 29.06.2008r.

Sekretarz S?dzia G?ówny
Daria Daszkiewicz Wies?aw Kucab
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu