AktualnoÂci · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artyku│ˇw · Galeria · Linki · Szukaj 22 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BRZEČNA I SAPA MISTRZAMI POLSKI W ZúOTORYJI


Paulina Brze╝na z Sobˇtki by│a najjaÂniejsz▒ gwiazd▒ Mistrzostw Polski w Z│otoryji. Zawodniczka zdoby│a tytu│ mistrzyni ze startu wspˇlnego i srebro w je╝dzie indywidualnej na czas. Tym samym jej udzia│ w w peki˝skiej Olimpiadzie nie podlega ┐adnym dyskusjom. Czasˇwkŕ wygra│a Bogumi│a Matusiak.
Walka o Mistrzostwo Polski ze startu wspˇlnego elity mŕ┐czyzn rozstrzygnŕ│a siŕ na ostatnich metrach. Na zdjŕciu obok Marcin Sapa na ostatnich stu metrach wydziera zwyciŕstwo Bart│omiejowi Matysiakowowi. Br▒z zdoby│ Maciej Bodnar, ktˇry dzie˝ wczeÂniej zosta│ wicemistrzem Polski w czasˇwce. Mistrzem zosta│ jego starszy brat úukasz Bodnar. Obaj kolarze z podwroclawskiej Chrz▒stawy mieli na trasie najwiŕcej kibicˇw. Podwˇjne podium Macieja Bodnara zapewni│o mu miejsce rezerwowego polskiej reprezentacji olimpijskiej

Szczegˇly
WYNIKI CZASËWKI
Złotoryja 26.06.2008
Kategoria Elite
dystans 43,6km przeci©tna zwysci©zcy 46,164km/h
1 1 POL19820510 BODNAR ╗ukasz DHL - AUTHOR 0 56 40 26
2 12 POL19850307 BODNAR Maciej UCI PROTEAMS LIQUIGAS 0 56 43 28
3 25 POL19840619 TACIAK Mateusz C.C. ETUPES LIMARO KÓRNIK 0 57 20 34
4 18 POL19770623 KIENDY— Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 0 57 27 15
5 9 POL19830127 JANIACZYK BłaÁej MRÓZ ACTION UNIQA 0 57 42 51
6 10 POL19810510 WITECKI Mariusz MRÓZ ACTION UNIQA 0 57 44 77
7 19 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 0 58 1 64
8 11 POL19800411 NIEMIEC Przemysław MICHE - SILVER CROSS 0 58 27 34
9 2 POL19800612 KRUPA Dawid KS MOSTOSTAL PU╗AWY 0 58 56 06
10 21 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 0 58 56 74
11 7 POL19750708 RADOSZ Robert MRÓZ ACTION UNIQA 0 59 0 29
12 6 POL19801027 HUZARSKI Bartosz MRÓZ ACTION UNIQA 0 59 17 01
13 22 POL19810324 SZANIAWSKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 0 59 41 52
14 15 POL19670117 ROMANIK Radosław DHL - AUTHOR 0 59 52 77
15 20 POL19800109 MRÓZ Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 1 0 13 87
16 24 POL19770918 KOHUT Sławomir AMORE & VITA - MCDONALD'S 1 0 27 86
17 23 POL19800107 ŻO╗ĘDZIOWSKI Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 1 0 51 95
18 8 POL19831127 OSIŃSKI Marcin MRÓZ ACTION UNIQA 1 1 10 42
19 17 POL19830504 RATAJCZYK Rafał MKS GRYF SZCZECIN 1 1 10 50
20 4 POL19851001 KURAS Tomasz IMAGIS MAPAMAP LESZNO 1 1 24 00
21 13 POL19760210 SAPA Marcin DHL - AUTHOR 1 1 32 10
22 3 POL19840229 ╗ADOSZ Michał BLOIS CAC 4A 1 2 52 20
23 16 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL - AUTHOR 1 3 26 46
14 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL - AUTHOR Aban


Złotoryja 26.06.2008
dystans 19,0km przeci©tna zwysci©zcy 39,976km/h
Kategoria Kobiety
i oznaczona * Kategoria Kobiety Orliczki
i oznaczona * Kategoria Kobiety Juniorki
1 12 POL19710124 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS 0 28 31 83
2 24 POL19810910 BRZEŻNA Paulina AA DRINK CYKLING TEAM 0 28 38 47
3 1 POL19831014 IGNASIAK Joanna POL-AQUA 0 28 56 72
4 14 POL19800320 HARKOWSKA Anna BROTHERS-BIKES BERLIN 1901 0 29 2 68
5 18 POL19840118 JASIŃSKA Małgorzata POL-AQUA 0 29 5 38
6 19 POL19850408 ZAMOLSKA Magdalena POL-AQUA 0 29 8 19
7 17 POL19860523*WNUCZEK Aleksandra POL-AQUA 0 29 25 13
8 3 POL19870606*PYRGIES Magdalena MKS START PEUGEOT LUBLIN 0 29 53 09
9 4 POL19890625*ALICKUN Eugenia GK WHEELER SOSNOWIEC 0 29 58 96
10 2 POL19790615 WYSOCKA Małgorzata MKS START PEUGEOT LUBLIN 0 30 2 13
11 20 POL19891129*KULISCH Angelika POL-AQUA 0 30 13 24
12 13 POL19890629*GREGOROWICZ Dorota GK GLIWICE 0 30 18 81
13 25 POL19890816*PAW╗OWSKA Katarzyna UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 0 30 25 80
14 7 POL19880701*KLEKOT Martyna CZKKS KOL. JURA CZĘSTOCHOWA 0 30 31 34
15 15 POL19900802#CYWIŃSKA Paulina KADRA PZKOL JUNIOREK 0 30 32 14
16 102 POL19910128#MISTEREK Olga KADRA PZKOL JUNIOREK 0 30 40 88
17 11 POL19880218*GREGORCZYK Magdalena PRIMUS ╗ÓDŻ 0 30 41 65
18 100 POL19910529#SAWOSZ Agnieszka KADRA PZKOL JUNIOREK 0 30 41 73
19 22 POL19880902*RYCZEK Agnieszka POL-AQUA 0 30 45 28
20 101 POL19910712#GUZ Paulina KADRA PZKOL JUNIOREK 0 30 52 51
21 9 POL19890208*DĄBROWSKA Renata PTC PRUSZKÓW 0 31 4 52
22 6 POL19890913*SZYBIAK Ewelina CWKS RESOVIA RZESZÓW 0 31 18 90
23 8 POL19860408*RYŃSKA Martyna KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK 0 31 24 42
24 23 POL19850301 GRZEBINOGA Monika POL-AQUA 0 31 28 16
25 10 POL19870902*BARCZYK Katarzyna PRIMUS ╗ÓDŻ 0 31 32 89
26 16 POL19890302*MĄCZKA Dominika KKS KROSS ZIEMIA DAR╗OWSKA 0 31 32 93
27 21 POL19880830*FRĄCZEK Natalia POL-AQUA 0 32 37 21
28 26 POL19890413*PIASECKA Natalia UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 0 33 21 05

KOBIETY ZE STARTU WSPËLNEGO
Złotoryja 28.06.2008
dystans 109,0km przeci©tna zwysci©zcy 36,566km/h
Kategoria Kobiety
i oznaczona * Kategoria Kobiety Orliczki
1 77 POL19810910 BRZEŻNA Paulina AA DRINK CYKLING TEAM 2 58 51
2 67 POL19840118 JASIŃSKA Małgorzata POL-AQUA 2 58 55
3 62 POL19800320 HARKOWSKA Anna BROTHERS-BIKES BERLIN 1901 2 59 1
4 66 POL19850408 ZAMOLSKA Magdalena POL-AQUA 2 59 11
5 2 POL19810216 SZAFRANIEC Anna HALLS PROFESSIONAL MTB TEAM 2 59 25
6 4 POL19870204*DAWIDOWICZ Aleksandra HALLS PROFESSIONAL MTB TEAM 2 59 31
7 73 POL19860523*WNUCZEK Aleksandra POL-AQUA 2 59 38
8 56 POL19870606*PYRGIES Magdalena MKS START PEUGEOT LUBLIN 2 59 56
9 72 POL19850301 GRZEBINOGA Monika POL-AQUA 3 1 14
10 75 POL19880830*FRĄCZEK Natalia POL-AQUA 3 1 14
11 82 POL19890816*PAW╗OWSKA Katarzyna UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 3 3 0
12 54 POL19840123 KRAWCZYK Monika MKS START PEUGEOT LUBLIN 3 3 0
13 68 POL19821208 KAPUSTA Sylwia POL-AQUA 3 3 0
14 57 POL19880321*SOLUS Katarzyna UKS DOBRA 3 3 0
15 22 POL19881019*BAZAN Anna KKS KROSS ZIEMIA DAR╗OWSKA 3 3 0
16 55 POL19790615 WYSOCKA Małgorzata MKS START PEUGEOT LUBLIN 3 3 0
17 28 POL19870818*WÓJT Kamila TC CHROBRY KRISBAU G╗OGÓW 3 3 0
18 63 POL19890629*GREGOROWICZ Dorota GK GLIWICE 3 3 24
19 8 POL19710124 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS 3 3 30
20 46 POL19880701*KLEKOT Martyna CZKKS KOL. JURA CZĘSTOCHOWA 3 3 44
21 11 POL19811020 WASIUK Marzena PRIMUS 3 6 2
22 71 POL19831014 IGNASIAK Joanna POL-AQUA 3 6 2
23 74 POL19880902*RYCZEK Agnieszka POL-AQUA 3 6 2
24 6 POL19870902*BARCZYK Katarzyna PRIMUS ╗ÓDŻ 3 6 59
25 61 POL19870825*SZYMAŃSKA Magdalena GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 3 7 6
26 47 POL19891206*GRYKO Karolina MKS EMDEK-BUDOPOL BYDGOSZCZ 3 7 10
27 7 POL19880218*GREGORCZYK Magdalena PRIMUS ╗ÓDŻ 3 7 10
28 81 POL19860408*RYŃSKA Martyna KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK 3 7 16
29 118 POL19850224 KOMANDER Ewa LKS BRYKSJUSZ GO—CIĘCIN 3 7 26
30 116 POL19850102 SZCZUKO Marta KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN 3 10 24
31 117 POL19890921*WOJTYRA Małgorzata KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN 3 10 24
44 POL19900922 KOWALCZYK Anna KADRA PZKOL JUNIOREK Aban
35 POL19900802 CYWIŃSKA Paulina KADRA PZKOL JUNIOREK Aban
3 POL19820317 SAD╗ECKA Magdalena HALLS PROFESSIONAL MTB TEAM Aban
45 POL19890307*WI—NIEWSKA Patrycja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX G Aban
51 POL19860612*RYCZEK Paulina MKS START PEUGEOT LUBLIN Aban
52 POL19891206*GROMASZEK Anna MKS START PEUGEOT LUBLIN Aban
48 POL19860623*GROMASZEK Barbara MKS START PEUGEOT LUBLIN Aban
31 POL19890203*SITNIK Sandra TC CHROBRY KRISBAU G╗OGÓW Aban
27 POL19880511*NIEWIAROWSKA Olga KKS KROSS ZIEMIA DAR╗OWSKA Aban
24 POL19890610*KOMO— Żaneta KKS KROSS ZIEMIA DAR╗OWSKA Aban
23 POL19890302*MĄCZKA Dominika KKS KROSS ZIEMIA DAR╗OWSKA Aban
58 POL19890208*DĄBROWSKA Renata PTC PRUSZKÓW Aban
53 POL19860221*PYRGIES Marlena MKS START PEUGEOT LUBLIN Aban
21 POL19890913*SZYBIAK Ewelina CWKS RESOVIA RZESZÓW Aban
64 POL19890625*ALICKUN Eugenia GK WHEELER SOSNOWIEC Aban
76 POL19891129*KULISCH Angelika POL-AQUA Aban
83 POL19890413*PIASECKA Natalia UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK Aban
115 POL19890701*SZCZUKO Diana KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN Aban
84 POL19860811*CZERWIŃSKA Joanna LKS ZIEMIA OPOLSKA TOMEX PAR Aban
78 POL19881226*MIELNICZYN Małgorzata KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK Aban
65 POL19890911*NOWAK Dagna BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M Aban

ELITA ZE STARTU WSPËLNEGO
Złotoryja 28.06.2008
Kategoria Elite
dystans 218,0km przeci©tna zwysci©zcy 41,891km/h
1 41 POL19760210 SAPA Marcin DHL - AUTHOR 5 13 44
2 3 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej LEGIA 5 13 44
3 47 POL19850307 BODNAR Maciej UCI PROTEAMS LIQUIGAS 5 13 54
4 72 POL19830127 JANIACZYK BłaÁej MRÓZ ACTION UNIQA 5 14 15
5 85 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz C.C. ETUPES LE DOUBS PAY 5 14 17
6 58 POL19771223 WADECKI Adam KALEV SPORT 5 14 17
7 49 POL19840429 GO╗A— Michał CYCLE-COLLSTROP 5 14 17
8 60 POL19810426 MORAJKO Jacek MASDEINOX BOAVISTA PORTO 5 14 22
9 73 POL19810510 WITECKI Mariusz MRÓZ ACTION UNIQA 5 14 22
10 9 POL19800109 MRÓZ Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 5 14 31
11 46 POL19830627 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 5 14 31
12 40 POL19820510 BODNAR ╗ukasz DHL - AUTHOR 5 14 31
13 96 POL19800411 NIEMIEC Przemysław MICHE - SILVER CROSS 5 14 31
14 2 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA 5 16 17
15 43 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL - AUTHOR 5 19 26
16 86 POL19800509 OLEJNIK Michał KS ROMET RENEX BYDGOSZCZ 5 19 32
17 26 POL19780104 WESO╗Y Marek CCC POLSAT POLKOWICE 5 19 32
18 45 POL19830218 DETKO Artur DHL - AUTHOR 5 19 32
19 84 POL19840619 TACIAK Mateusz C.C. ETUPES LE DOUBS PAY 5 19 32
20 50 POL19810401 WIESIAK Mariusz TEAM NIPPO-ENDEKA ITA 5 19 32
21 1 POL19840306 MARCZYŃSKI Tomasz CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DO 5 19 32
22 7 POL19770623 KIENDY— Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 5 19 32
23 4 POL19790509 CICHOSZ Marek LEGIA 5 19 37
24 31 POL19770918 KOHUT Sławomir AMORE & VITA - MCDONALD'S 5 19 37
25 61 POL19831217 KRY— Hubert CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DO 5 19 40
26 22 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 5 19 45
27 32 POL19850715 BURY Sławomir AMORE & VITA - MCDONALD'S 5 19 45
28 51 POL19840729 WALCZAK Damian TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 5 20 1
5 POL19750830 JEŻOWSKI Krzysztof CCC POLSAT POLKOWICE Aban
8 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE Aban
33 POL19740725 PISKOZUB Marcin TADPOL KOLEJARZ. CZĘSTOCHOWA Aban
56 POL19850407 PACYNIAK Janusz MULTISPORT VC CENTRE Aban
55 POL19820723 —LĘZAK Marcin U.S.MOUTAUBAN 82 Aban
54 POL19800306 G╗ADYSIAK Władysław CORRATEC TEAM POZNAŃ Aban
53 POL19830720 DĄBROWSKI Jarosław TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T Aban
52 POL19820603 DYBEL Wojciech TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T Aban
42 POL19720216 ZARADNY Piotr DHL - AUTHOR Aban
48 POL19830504 RATAJCZYK Rafał MKS GRYF SZCZECIN Aban
37 POL19790417 JAMRO Paweł WILIER TEAM —LĘŻA SOBÓTKA Aban
39 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL - AUTHOR Aban
38 POL19670117 ROMANIK Radosław DHL - AUTHOR Aban
25 POL19810324 SZANIAWSKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE Aban
34 POL19810124 PATRZYKOWSKI Dominik TADPOL KOLEJ. JURA CZĘSTOCHA Aban
30 POL19800107 ŻO╗ĘDZIOWSKI Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE Aban
57 POL19850718 KOMAR Jakub MULTISPORT VC CENTRE Aban
122 POL19821010 KOPEČ Adam CYKLOSPORT BOLES╗AWIEC Aban
59 POL19780505 KRZYWY Krzysztof KALEV SPORT Aban
75 POL19740408 GĘBKA Marcin MRÓZ ACTION UNIQA Aban
83 POL19740801 GALIŃSKI Marek JBG2-APC PRESMET Aban
100 POL19840816 ZIEMIANIN Damian WILIER TEAM —LĘŻA SOBÓTKA Aban
64 POL19810226 WYŻLIC Michał LKK ZIEMIA LUBAWSKA LUBAWA Aban
65 POL19850914 JASIŃSKI Marcin IMAGIS MAPAMAP LESZNO Aban
99 POL19840503 ZIELIŃSKI Piotr BRETAGNE ARMOR-LUX Aban
66 POL19851001 KURAS Tomasz IMAGIS MAPAMAP LESZNO Aban
67 POL19791207 KUBACIK Rafał IMAGIS MAPAMAP LESZNO Aban
68 POL19850622 WACHNIK Paweł CR4C ROANNE Aban
69 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA Aban
70 POL19750708 RADOSZ Robert MRÓZ ACTION UNIQA Aban
71 POL19801027 HUZARSKI Bartosz MRÓZ ACTION UNIQA Aban
78 POL19700918 CHMIELEWSKI Piotr MRÓZ ACTION UNIQA Aban
74 POL19831127 OSIŃSKI Marcin MRÓZ ACTION UNIQA Aban
89 POL19840229 ╗ADOSZ Michał BLOIS CAC 4A Aban
88 POL19850507 OLEJNIK Tomasz USSA PAVILY BARENTIN Aban
76 POL19691031 PAWLAK Wojciech MRÓZ ACTION UNIQA Aban
98 POL19800612 KRUPA Dawid KS MOSTOSTAL PU╗AWY Aban
77 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek MRÓZ ACTION UNIQA Aban
80 POL19790824 KORNAFEL Piotr LKS ZIEMIA OPOLSKA TOMEX PAR Aban
79 POL19840608 WOLSKI Marcin NIESTOWARZYSZONY Aban
36 POL19850215 ZACHOSZCZ Piotr WILIER TEAM —LĘŻA SOBÓTKA N.Wy
97 POL19790529 SZCZAWIŃSKI Krzysztof MICHE - SILVER CROSS Szpi



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siŕ, ┐eby mˇc dodawaŠ komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostŕpne tylko dla zalogowanych U┐ytkownikˇw.

Proszŕ siŕ zalogowaŠ lub zarejestrowaŠ, ┐eby mˇc dodawaŠ oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartoÂci dla tego panelu