Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
Kryterium w TrzebnicyPięć razy" w trupa" jakąś uliczką w Trzebnicy ( Konopnickiej, 300 metrów), żeby udowodnić, iż Trzebnica leży w górach a potem zjazd na pełnej prędkości i próby zmieszczenia się między krawężnikami. Odcinki bruku, aby udowodnić, że Trzebnica jest kolarsko wszechstronna. Tylko strefa kibica bardziej szydercza niż na Giro: Szurkowski, Jankiewicz, Charucki, Wrona, Brzeźny, Faltyn a najaktywniejsi to Robert Rasała i Zbyszek Fojtar. 22 maja - Niedzielne IV Kryterium w Trzebnicy czyli zaledwie 15 lub 25 kilometrów ale za to w bezwględnym beztlenie.
Na dłuższym dystansie zwyciężył, jak rok temu, Piotr Sułek( Boplight Świdnica) przed zawodnikami Lkk Wulkan CCC Marcinem Latoszkiem i Arkiem Tecławem. Szósty open był Jerzy Sikora reprezentujący w tym sezonie barwy Triathlon Club Wrocław. Wsród 44 kolarzy startujących na tym dystansie między innymi wrocławianie: Kacper Sowiński(14), Grzegorz Krężel ( 17), Grzegorz Fajkowski(20), Tomasz Wołodźko (24), Paweł Szczepkowski, Krzysztof Łańcucki, Daniel Aramowicz, Wojciech Krauze
Pierwsza trójka na krótkim dystansie to Marcin Kozłowski, Artur Gacek(Lkk Wulkan CCC) i Tomasz Sorbian )PM Rider)
Igor Kaźmierczak(PMRider)wygrał rywalizacje trzydziesto i czterdziestolatków przed Markiem Miazgą I Jarosławem Zygmątem ( Moto Jelcz) a Marek Lechowski (Eska Team) był najlepszym 50 -latkiem. W kategorii najstarszej wygrał Janusz Czaplicki (Rycerze Rolanda Maciejewski), który wyprzedził Zbigniewa Szczęsnego ( Rawex Energy Sawina).
Powracająca do wyścigów Katarzyna Dugiel(Nutraxx) pokonała Katarzynę Rzepecką i Cecylię Czartoryską(GVT) w rywalizacji kobiet open.
Szczególy
Link do wyników: Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu