Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
CZAR PAR W ŻMIGRODZIE
Tylko jedna para poniżej 25 minut na jesiennej czasówce 18 września w Żmigrodzie. Podobnie jak 2 tygodnie wcześniej w Zawoni wygrali mistrzowie Polski Artur Kozal i Robert Żmudzin (FTI Racing Team). A o kolejne miejsca zaciekła walka.... Rafał Sekta i Rafał Wrożyna ( JaFi Sport) byli o 5 setnych sekundy szybsi pary Maciej Wilkowiecki( GVT) i Mariusz Piasecki(Gatta Bike) . Damian Miela i Tomasz Sorbian (PM Rider)zajęli czwarte miejsce tracąc do podium open 2 sekundy.
Mniej niż 26 minut zajęło pokonanie trasy jeszcze tylko mistrzom Polski kat M50 Jerzemu Sikorze i Pawłowi Drabowi(Triathlon Cliub Wrocław) oraz Jackowi Łuczkiewiczowi i Grzegorzowi Krejnerow( Rycerze Rolanda Środa Śląska).
W rywalizacji kobiet najlepsza była para Eska Team Krystyna Sabaj, Joanna Wołodźko