Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 18 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
HUZAR NAJSZYBSZY NA OKRAJU
Bartosz Huzarski wygra? 15 sierpnia jedenast? czasówke na trasie Kowary - Okraj pokonuj?c ponad 11 kilometrowa tras? i ró?nic? wysoko?ci 560 metrów w czasie 26 minut i 28 sekund. Drugi w open by? o ponad 2 minuty gorszy Dawid Fornalski z Jawora a trzeci Piotr Su?ek.
Znakomite pi?te miejsce z czasem 29,56 zaj?? Dariusz Poro?.
Kategori? trzydziestolatków zwyci??y? Daniel Ch?dzy?ski (30.02), czterdziestolataków wygra? Roman Bladowski z Gda?ska (30.29) a pi??dziesi?ciolatków powracaj?cy do wielkiej formy wroc?awianin Zygmunt Krawczyk (31.10)
Stu trzydziestu kilku zawodników zmaga?o sie z deszczem i przera?liwym zimnem ( w Kowarach 12 stopni Celsjusza a na Okraju 9 stopni). Pe?ne wyniki...
Szczególy
OPEN
XI WJAZD KOLARSKI KOWARY-OKRAJ
WYNIKI ZAWODÓW
Organizator: Stow. "PRO KOWARY", UM w Kowarach, ZGK z siedz. w Bukowcu, MKS "Olimpia" Kowary
Termin: 15 sierpnia 2008
Miejsce: Kowary
Dystans: 11,6 km
Nr Nazwisko i imiMiejsce ?
Rank Bib Name
DruŜyna/Miejscowo??/Rower Wynik
Team / City Total
R-k
YoB
1 80 HUZARSKI BARTOSZ SOBÓTKA MRÓZ-ACTION-UNIQA 80 M4/ 1 00:26:28,08
2 61 FORNALSKI DAMIAN JAWOR UKS ?JEDYNKA? JAWOR 91 M3/ 1 00:28:33,94
3 171 SU?EK PIOTR PIOTROWICE RMF FM MOUNTAIN DEW 00:28:40,87
KRAKÓW
83 M4/ 2
4 60 PI?CZUK DAMIAN G?OGÓW TC CHROBRY G?OGÓW 89 M4/ 3 00:29:03,68
5 95 PORO? DARIUSZ WROC?AW INTERSPORT TEAM AZS 00:29:56,48
PWR
79 M4/ 4
6 44 CH?DZY?SKI DANIEL SOCHACZEW DANIELO.PL 77 M5/ 1 00:30:02,30
7 70 PATRZYKOWSKI DOMINIK LOBODNO KOLEJARZ JURA 00:30:06,37
CZESTOCHOWA
81 M4/ 5
8 56 PA?AC MACIEJ JELENIA GÓRA FORMICKI-BIKE 87 M4/ 6 00:30:13,50
9 144 ?YSAK BARTOSZ WA?BRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:30:16,28
WA?BRZYCH
90 M3/ 2
10 176 BLADOWSKI ROMAN GDA?SK GDA?SK 61 M6/ 1 00:30:29,65
11 161 MAJOREK ADAM DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:30:30,77
DZIER?ONIÓW
93 M2/ 1
12 137 KURKIEWICZ BOGDAN ZIELONA GÓRA HURAGAN ?AGA? 60 M6/ 2 00:31:02,61
13 147 LASOTA DAMIAN STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:31:06,27
WA?BRZYCH
93 M2/ 2
14 75 BARA?SKI ARTUR KOWARY KOWARY 61 M6/ 3 00:31:07,48
15 93 KRAWCZYK ZYGMUNT WROC?AW HARFA HARISON 55 M7/ 1 00:31:10,70
16 140 ZAJAC BARTOSZ STARE BOGACZOWICE LKKS GÓRNIK 00:31:28,11
WA?BRZYCH
93 M2/ 3
17 101 ZACHOSZCZ PIOTR DZIER?ONIÓW WILIER TEAM ?L??A 00:31:33,30
SOBÓTKA
85 M4/ 7
18 159 MICKIEWICZ TOMASZ DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:31:34,27
DZIER?ONIÓW
94 M1/ 1
19 3 WINIARSKI ROBERT KOWARY 73 M5/ 2 00:31:38,12
20 138 MARKIEWICZ MIKO?AJ BE?CHATÓW LKS STOMIL BE?CHATÓW 93 M2/ 4 00:31:42,47
21 65 PISKOZUB MARCIN JELENIA GORA KOLEJARZ - 00:31:45,89
CZESTOCHOWA
74 M5/ 3
22 76 DUBIENIECKI MATEUSZ LE?NA UKS NOWOGRODZIEC 93 M2/ 5 00:31:48,31
23 9 DUDA PIOTR BOGUSZÓW-GORCE 75 M5/ 4 00:31:57,95
24 100 STROKA ROBERT SOBÓTKA 74 M5/ 5 00:32:03,71
25 78 WASYLÓW SZYMON LWÓWEK ?L?SKI UKS NOWOGRODZIEC 91 M3/ 3 00:32:04,30
26 37 JAMRO PAWE? ?WIDNICA WILIER TEAM ?L??A 00:32:21,84
SOBÓTKA
79 M4/ 8
27 173 ZIELI?SKI DAWID JAWOR LKS OGNIWO BOXMET 00:32:23,89
DZIER?ONIÓW
91 M3/ 4
28 53 ROSA JERZY BUKOWNO 63 M6/ 4 00:32:46,97
29 107 KRUCZEK HENRYK PRUDNIK FREESTYLE SPORT 53 M7/ 2 00:32:57,83
30 59 JA?KIEWICZ S?AWOMIR JELENIA GORA 76 M5/ 6 00:33:02,89
31 134 JASZOWSKI MIROS?AW CHOCIANÓW 59 M6/ 5 00:33:07,97
32 50 WELKE PIOTR BYDGOSZCZ 61 M6/ 6 00:33:09,29
33 43 BIENIEK TOMASZ CIECHANOWICE DANIELO.PL 64 M6/ 7 00:33:22,01
34 103 KOSEK KAMIL DZIER?ONIÓW 89 M4/ 9 00:33:26,18
35 67 SZARY JACEK MYS?OWICE KLUB SPORTOWY 00:33:32,30
COSLOVIA
61 M6/ 8
36 127 WERDA STANIS?AW JELENIA GÓRA ESKA RITCHY TEAM 57 M7/ 3 00:33:40,30
37 41 STANOWICZ MACIEJ ?WIEBODZICE LKS MERKURY 00:33:41,04
?WIEBODZICE
92 M2/ 6
Strona 1
DATASPORT sport@datasport.pl, Marek Zieli?ski, tel.602 722 968
15.08.2008 14:14:05
Nr Nazwisko i imiMiejsce ?
Rank Bib Name
DruŜyna/Miejscowo??/Rower Wynik
Team / City Total
R-k
YoB
38 136 MACI?G ROBERT KROSNO ODRZA?SKIE 70 M5/ 7 00:33:42,43
39 163 JAREMKO JACEK SOBÓTKA 70 M5/ 8 00:33:45,04
40 162 ZIMORSKI GRZEGORZ DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:33:48,81
DZIER?ONIÓW
92 M2/ 7
41 109 OKO?SKI MICHA? G?OGÓW CHGK 89 M4/ 10 00:33:49,22
42 33 SZULC PIOTR WROC?AW ESKA TEAM 63 M6/ 9 00:33:57,53
43 145 ?AZARSKI PATRYK WA?BRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:33:58,56
WA?BRZYCH
91 M3/ 5
44 146 WOLSKI TOMASZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:34:01,85
WA?BRZYCH
94 M1/ 2
45 31 TUR PAWE? STRZEGOM 83 M4/ 11 00:34:02,69
46 132 PYTLAK GRZEGORZ POLKOWICE POLKOWICE 75 M5/ 9 00:34:06,67
47 126 JURKOWLANIEC MIKO?AJ WROC?AW UKK JELCZ LASKOWICE 90 M3/ 6 00:34:10,51
48 84 MAKOWSKI DAMIAN RUDA ?L?SKA 60 M6/ 10 00:34:13,46
49 6 KORALEWSKI FILIP KOWARY QUICKSTEP JELENIA GÓRA 74 M5/ 10 00:34:20,80
50 164 PALCZEWSKI JAROS?AW ?ÓD? 63 M6/ 11 00:34:31,67
51 111 KACZMAREK ERWIN G?OGÓW CSGT 90 M3/ 7 00:34:46,01
52 105 KR??A?EK BARTEK UCIECHÓW TC\"CHROBRY\"-KRISBAU 00:34:47,72
G?OGÓW
88 M4/ 12
53 153 IGNASIAK JOANNA G?USZYCA POL-AQUA PRO CYCLING 00:34:54,52
TEAM
83 KO/ 1
54 29 URBANIK GRZEGORZ KAMIENNA GÓRA 79 M4/ 13 00:34:58,91
55 66 DROBNY PAWE? MYS?OWICE KLUB SPORTOWY 00:35:06,58
COSLOVIA
79 M4/ 14
56 165 JOWIK FRANCISZEK WA?BRZYCH PSL WA?BRZYCH 56 M7/ 4 00:35:13,41
57 122 PFEIFER ZYGMUNT WA?BRZYCH 46 M8/ 1 00:35:14,13
58 68 KLEKOT MARTYNA BLACHOWNIA KOLEJARZ JURA 00:35:31,52
CZESTOCHOWA
88 KO/ 2
59 19 TARASZKIEWICZ IRENEUSZ SZKLARSKA POR?BA TALVI SPORT 00:35:37,39
SZKLARSKA POR?BA
67 M6/ 12
60 143 ANDROSZ W?ADYS?AW WA?BRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:35:45,61
WA?BRZYCH
93 M2/ 8
61 24 GA?EK DAMIAN MARCIN JELENIA GÓRA GUBENER RADSPORT 00:35:45,73
E.V.
70 M5/ 11
62 119 KULESZA JAKUB JELENIA GÓRA 80 M4/ 15 00:35:48,67
63 27 KUSZTYKIEWICZ PRZEMYS?AW DOBRZANY MKS ZORZA DOBRZANY 87 M4/ 16 00:35:52,78
64 154 FR?CZEK NATALIA ?WIEBODZICE POL-AQUA PRO 00:36:03,11
CYCLING TEAM
88 KO/ 3
65 115 KACZMARSKI WOJCIECH S?UBICE LUKS BIZON BIEGANÓW 86 M4/ 17 00:36:03,61
66 128 NOWAK EUGENIUSZ MI?OWICE TEAM MI?OWICE 58 M7/ 5 00:36:26,08
67 160 GUZ PAULINA DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:36:31,37
DZIER?ONIÓW
91 KO/ 4
68 110 PODGÓRSKI PATRYK G?OGÓW TC\"CHROBRY\"-KRISBAU 00:36:32,86
G?OGÓW
90 M3/ 8
69 172 PAW?OWSKI ?UKASZ ?OD? 90 M3/ 9 00:36:38,16
70 83 RAZOWSKI STANIS?AW SZKLARSKA POR?BA 55 M7/ 6 00:36:41,80
71 62 KEMPI?SKI PATRYK JAWOR UKS ?JEDYNKA? JAWOR 94 M1/ 3 00:36:47,07
72 141 KA?MIERCZAK MARTYNA LKKS "GÓRNIK" WA?BRZYCH 92 KO/ 5 00:36:47,32
73 120 KOWALSKI MICHA? KARPACZ 80 M4/ 18 00:37:04,03
74 28 WIATRAK RAFA? MILICZ WICHER ? MILICZ 77 M5/ 12 00:37:04,19
75 79 SO?TYS RADOS?AW LE?NA UKS NOWOGRODZIEC 93 M2/ 9 00:37:05,28
76 77 RODZIEWICZ RAFA? OLSZYNA UKS NOWOGRODZIEC 92 M2/ 10 00:37:05,40
77 4 LASCIOLI EDWARD SZKLARSKA POR?BA 47 M8/ 2 00:37:07,43
78 13 GAW?DA ZBIGNIEW MYS?AKOWICE 66 M6/ 13 00:37:25,48
79 92 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR PODGÓRZYN TEAM PODGÓRZYN 56 M7/ 7 00:37:27,41
80 139 NOWAKOWSKI BOGDAN SZLACHCIN TCC POZNA? 61 M6/ 14 00:37:29,74
81 69 GIERACZ MAREK CZESTOCHOWA CTC CZESTOCHOWA 51 M7/ 8 00:37:36,80
82 63 MAKOWSKI TOMASZ LEGNICA UKS ?BUDOWLANKA? 00:37:41,49
LEGNICA
94 M1/ 4
83 178 KARMELITA PIOTR JELENIA GÓRA 77 M5/ 13 00:37:50,75
84 121 JE?AK ARTUR KOWARY 74 M5/ 14 00:38:08,26
85 8 WOJNOWSKI ADAM WA?BRZYCH 63 M6/ 15 00:38:28,30
86 148 EKSTEROWICZ ROKSANA STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 93 KO/ 6 00:38:33,77
Strona 2
DATASPORT sport@datasport.pl, Marek Zieli?ski, tel.602 722 968
15.08.2008 14:14:05
Nr Nazwisko i imiMiejsce ?
Rank Bib Name
DruŜyna/Miejscowo??/Rower Wynik
Team / City Total
R-k
YoB
WA?BRZYCH
87 17 ROGACZEWSKI JÓZEF PIOTRKOWTRYBUNALSKI 57 M7/ 9 00:38:44,62
88 14 BRYGO?A SEBASTIAN LUBLIN PRO-CYCLING.ORG 84 M4/ 19 00:39:04,20
89 152 PODGÓRSKI MI?OSZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:39:10,93
WA?BRZYCH
95 M1/ 5
90 98 SARNECKI BOGDAN KOWARY 61 M6/ 16 00:39:16,55
91 25 GA?EK DAMIAN ADAM JELENIA GÓRA GUBENER RADSPORT 00:39:40,32
E.V.
89 M4/ 20
92 166 POLOWCZYK TOMASZ JELENIA GÓRA 77 M5/ 15 00:39:53,21
93 99 KWAK JANUSZ KOWARY 69 M5/ 16 00:39:53,65
94 1 ZYWER JANUSZ LEGNICA KKG ZYWER LEGNICA 56 M7/ 10 00:40:01,01
95 125 SZEWCZUK WALDEMAR WROC?AW SZERSZENIE TRZEBNICA 63 M6/ 17 00:40:07,79
96 158 KUSIAK KRZYSZTOF DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:40:25,66
DZIER?ONIÓW
94 M1/ 6
97 135 CEBULA MAREK KROSNO ODRZA?SKIE 65 M6/ 18 00:40:27,18
98 34 FRYC ROBERT KOWARY 67 M6/ 19 00:40:35,76
99 35 LIPKA DANIEL JELENIA GÓRA TEAM PODGÓRZYN 74 M5/ 17 00:40:42,22
100 133 STARCZEWSKI TOMASZ CHOCIANÓW 77 M5/ 18 00:40:46,58
101 49 PIWNIKIEWICZ PATRYK ?CIEGNY ATAK SPORT TEAM 94 M1/ 7 00:41:35,48
102 151 KOWALSKI MATEUSZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:41:43,77
WA?BRZYCH
95 M1/ 8
103 150 PRZEWI?DA MARLENA WA?BRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:42:12,96
WA?BRZYCH
94 KO/ 7
104 71 MORAWSKI MIROS?AW KOWARY 69 M5/ 19 00:42:13,47
105 149 ?MIGIELSKI MATEUSZ SZCZAWNO ZDRÓJ LKKS "GÓRNIK" 00:42:23,49
WA?BRZYCH
94 M1/ 9
106 118 BYCKA ARTUR CYBINKA LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 10 00:42:27,36
107 104 WARZECHA WAC?AW KOWARY 62 M6/ 20 00:42:51,18
108 117 KULIKOWSKI MARCIN CYBINKA LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 11 00:42:58,46
109 58 CHECHELSKI WOJCIECH CH?CINY JAWO RACING TEAM KIELCE 59 M6/ 21 00:43:11,69
110 142 DUDA JUSTYNA STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:43:18,17
WA?BRZYCH
94 KO/ 8
111 170 GAWRO?SKI TOMASZ ?ÓD? 73 M5/ 20 00:43:21,31
112 124 WO?OD?KO TOMASZ WROC?AW ESKA RITCHY TEAM 67 M6/ 22 00:44:00,53
113 36 CZERNY BOGUS?AW KOWARY 59 M6/ 23 00:44:14,49
114 112 JANCZEWSKI JAN LUBIN LUBIN 36 M8/ 3 00:44:28,59
115 157 PAW?OWSKI RAFA? DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:44:40,12
DZIER?ONIÓW
94 M1/ 12
116 97 SARNECKA RENATA KOWARY 66 KO/ 9 00:45:26,03
117 156 WI?NIEWSKA ALEKSANDRA DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:45:48,09
DZIER?ONIÓW
94 KO/ 10
118 169 GADZINA MIECZYS?AW BUKOWIEC 59 M6/ 24 00:46:57,93
119 175 KRAWCZYK MARIUSZ WROC?AW 49 M7/ 11 00:47:14,64
120 130 LUDWICZAK JAN G?OGÓW TC CHROBRY G?OGÓW 36 M8/ 4 00:47:23,62
121 85 ZAMORSKI PIOTR PODGÓRZYN 67 M6/ 25 00:47:26,32
122 113 IWANCZENKO RYSZAR LEGNICA LEGNICA 42 M8/ 5 00:47:40,96
123 72 GADOMSKI JERZY KOWARY 56 M7/ 12 00:47:53,31
124 12 PIEROWSKI TOMASZ KOWARY 89 M4/ 21 00:48:00,81
125 155 KUSIAK AGNIESZKA DZIER?ONIÓW OGNIWO BOXMET 00:48:40,35
DZIER?ONIÓW
95 KO/ 11
126 123 JURKOWLANIEC RAFA? WROC?AW FESTINA ESKA TEAM 67 M6/ 26 00:49:18,63
127 116 KOZIO? MAREK RYBOJECKO LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 13 00:49:54,47
128 174 ?OBODZI?SKI ANDRZEJ KOWARY 39 M8/ 6 00:50:50,15
129 114 FERKALUK TADEUSZ Z?OTORYJA Z?OTORYJA 34 M8/ 7 00:51:18,30
130 81 KRAKOWSKI MIECZYSLAW LIPA 51 M7/ 13 00:53:46,82
131 129 JANCZEWSKI EDWARD G?OGÓW TC CHROBRY G?OGÓW 48 M8/ 8 00:54:13,97
132 20 GORDZIEJONOK RENATA JELENIA GÓRA TALVI SPORT 00:57:51,29
SZKLARSKA POR?BA
73 KO/ 12
133 131 FABRY ANDRZEJ SZKLARSKA POR?BA 47 M8/ 9 01:04:42,23
?ród?o;DATASPORT
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu