Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 19 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ZŁOTA WSTĘGA W ZŁOTYM STOKU
Piotr Sułek z RMF Mountain Dew Kraków oraz Marek Kaczmarek z UKS Centrum Ruda Śląska i Monika Brzeźna z KKS Ślęża Sobótka zwyciężyli w swoich kategoriach na zawodach MTB "O Złotą Wstęgę" rozegranych 31 sierpnia w Złotym Stoku
Szczególy
Zawody kolarskie MTB „O Złotą Wstęgę”
Złoty Stok 2008

K o m u n i k a t

Wyniki wyścigu kolarskiego MTB rozegranego w dniu 31 sierpnia 2008 w Złotym Stoku na trasie okrężnej długości 4 km, ze startem i metą Złoty Stok-Skalisko.

Kategoria MŁODZICZKA – 2 okrążenia – dystans 8 km – przec. 19,81 km/h.
1. 76 Kurczab Iwona 1995 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.24,14
2. 53 Kozłowska Anna 1994 UKS Centrum WąSki-Team N.R. 0.25,52
3. 65 Przewięda Marlena 1994 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.26,47
4. 73 Hukiewicz Dorota 1995 KK Sirbud Wałbrzych 0.27,10
5. 66 Żukowska Klaudia 1994 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.27,57
6. 62 Duda Justyna 1994 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.29,35
7. 69 Stelmach Anna 1995 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.29,37
8. 56 Pokora Maja 1994 UKS Centrum WąSki-Team N.R. 0.30,11
9. 72 Nalepa Paulina 1994 KK Sirbud Wałbrzych 0.30,22
10. 71 Piotrowska Karolina 1995 KK Sirbud Wałbrzych 0.31,25

Kategoria MŁODZIK – 3 okrążenia – dystans 12 km – przec. 22,94 km/h.
1. 8 Zagórski Szymon 1994 LUKS Baszta Złotoryja 0.31,23
2. 33 Pytka Jakub 1994 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.32,06
3. 44 Czapla Michał 1994 KK Sirbud Wałbrzych 0.32,09
4. 1 Bartkowski Maciej 1994 UKS Oriens-Polers Chojnów 0.32,12
5. 23 Kawalec Paweł 1994 Wrocławski Klub Kolarski 0.34,27
6. 7 Nawojczyk Bartosz 1995 LUKS Baszta Złotoryja 0.35,11
7. 41 Winiarski Łukasz 1996 KK Sirbud Wałbrzych 0.35,19
8. 9 Wolski Tomasz 1994 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.35,57
9. 3 Korba Kamil 1994 UKS Oriens-Polers Chojnów 0.36,01
10. 43 Piwowarski Szymon 1995 KKS Ślęża Sobótka 0.36,26
11. 45 Chmielarczyk Mateusz 1994 KKS Ślęża Sobótka 0.37,39
12. 19 Gwoździewicz Konrad 1994 Wrocławski Klub Kolarski 0.37,39
13. 18 Podgórski Miłosz 1995 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.38,22
14. 40 Gibki Marcin 1995 KK Sirbud Wałbrzych 0.38,33
15. 16 Kowalski Mateusz 1995 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.38,33
16. 37 Grzybowski Jacek 1994 LUKS Baszta Złotoryja 0.38,42
17. 49 Ginardo Dominik 1995 KKS Ślęża Sobótka 0.39,52
18. 21 Decewicz Michał 1994 Wrocławski Klub Kolarski 0.41,15
19. 11 Śmigielski Mateusz 1994 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.41,47
39 Sołtys Aleks 1995 MKS Karolina Jaworzyna Śląska Aban

Kategoria JUNIORKA MŁODSZA – 3 okrążenia – dystans 12 km – przec. 20,14 km/h.
1. 78 Pawlik Anna 1993 UKS Centrum WąSki-Team N.R. 0.35,46
2. 89 Kaźmierczak Martyna 1992 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.36,12
3. 87 Eksterowicz Roksana 1993 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.36,51
4. 98 Wojtas Agnieszka 1993 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.37,15
5. 101 Pawłowska Anna 1992 KKS Ślęża Sobótka 0.37,18
6. 102 Silarska Dorota 1993 UKS Centrum WąSki-Team N.R. 0.37,28
7. 99 Kwiecińska Justyna 1993 KK Sirbud Wałbrzych 0.41,04
8. 80 Chojnacka Natalia 1992 UKS Oriens-Polers Chojnów 0.42,05
9. 96 Szewczyk Kamila 1993 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.43,46
10. 79 Jarosławska Katarzyna 1993 UKS Centrum WąSki-Team N.R. 0.47,57

Kategoria JUNIOR MŁODSZY – 4 okrążenia – dystans 16 km – przec. 22,80 km/h.
1. 26 Brudziński Dawid 1993 LUKS Baszta Złotoryja 0.42,06
2. 12 Lasota Damian 1993 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.42,06
3. 13 Zając Bartosz 1993 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.42,47
4. 1 Buryn Paweł 1992 UKS Centrum Nowa Ruda 0.43,15
5. 14 Lipski Aleksander 1992 Wrocławski Klub Kolarski 0.43,15
6. 15 Rajczyba Adam 1992 Wrocławski Klub Kolarski 0.43,15
7. 23 Wiśniewski Wojciech 1993 KK Sirbud Wałbrzych 0.44,10
8. 7 Kułacz Karol 1993 UKS Oriens-Polers Chojnów 0.44,27
9. 17 Kolarski Łukasz 1993 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.44,27
10. 6 Rembiasz Przemysław 1993 UKS Centrum Nowa Ruda 0.45,09
11. 25 Stadnik Michał 1993 KKS Ślęża Sobótka 0.45,09
12. 21 Wiśniewski Tomasz 1993 KK Sirbud Wałbrzych 0.45,39
13. 18 Wojtas Kamil 1992 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.46,21
14. 9 Grobelny Przemysław 1993 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.47,30
15. 4 Grabowski Krzysztof 1993 UKS Centrum Nowa Ruda 0.48,45
16. 5 Pasternak Damian 1993 UKS Centrum Nowa Ruda - 1 okr.
17. 3 Ogielski Konrad 1992 UKS Centrum Nowa Ruda - 1 okr.
8 Androsz Władysław 1993 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice Aban
16 Grabowski Kamil 1993 Wrocławski Klub Kolarski Aban

Kategoria JUNIORKA – 3 okrążenia – dystans 12 km – przec. 20,90 km/h.
1. 103 Brzeźna Monika 1991 KKS Ślęża Sobótka 0.34,27
2. 104 Kuniej Anna 1991 KKS Ślęża Sobótka 0.35,22

Kategoria JUNIOR – 5 okrążeń – dystans 20 km – przec. 25,66 km/h.
1. 53 Osiecki Łukasz 1990 RMF FM-Mountain Dew Kraków 0.46,46
2. 37 Łysak Bartosz 1990 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.48,36
3. 60 Kurczab Piotr 1991 MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0.49,21
4. 59 Podraza Krzysztof 1991 RMF FM-Mountain Dew Kraków 0.49,46
5. 29 Pulik Michał 1990 UKS Centrum ZPAS Przygórze 0.50,04
6. 27 Maślanka Wojciech 1990 UKS Centrum ZPAS Przygórze 0.50,45
7. 52 Kawalec Marcin 1990 Wrocławski Klub Kolarski 0.51,09
8. 58 Stokłosa Arkadiusz 1990 KK Sirbud Wałbrzych 0.51,45
9. 36 Łazarski Patryk 1991 LKKS Górnik W.St.Bogaczowice 0.54,32
10. 28 Pawlik Jacek 1990 UKS Centrum ZPAS Przygórze 0.55,12
11. 39 Mazguła Jakub 1991 Wrocławski Klub Kolarski 0.55,12
12. 57 Hukiewicz Daniel 1991 KK Sirbud Wałbrzych 0.59,05
32 Szmelter Łukasz 1990 UKS Centrum ZPAS Przygórze Aban
55 Wielosik Michał 1991 KK Sirbud Wałbrzych Aban

Kategoria SENIOR – 5 okrążeń – dystans 20 km – przec. 25,12 km/h.
1. 67 Sułek Piotr 1983 RMF FM-Mountain Dew Kraków 0.47,46
2. 71 Alchimowicz Marek 1981 Złoty Stok 0.48,10
3. 62 Rutkowski Łukasz 1989 KK Ziemi Kłodzkiej Nowa Ruda 0.51,51
4. 68 Jamro Paweł 1979 Wilier Team Ślęża Sobótka 0.52,31
5. 64 Alchimowicz Rafał 1986 Złoty Stok 0.58,08
6. 66 Szewczyk Szymon 1987 Jaworzyna Śląska 0.59,24
7. 72 Górniak Konrad 1989 KK Ziemi Kłodzkiej Nowa Ruda - 1 okr.
63 Krzemiński Gracjan 1984 Polanica Zdrój Aban

Kategoria MASTERS - 4 okrążenia – dystans 16 km – przec. 23,19 km/h.
1. 74 Kaczmarek Marek 1973 UKS Centrum Nowa Ruda 0.41,24
2. 76 Wybraniec Grzegorz 1972 LUKS Baszta Złotoryja 0.42,15
3. 77 Mazur Rafał 1971 Staropolanka 0.43,10
4. 79 Wójcik Henryk 1973 Konradowa 0.48,00
5. 78 Piotrowski Mariusz 1969 KK Sirbud Wałbrzych 0.49,12
6. 75 Kędzierski Marian 1952 Wojciechowice 0.49,19
Złoty Stok, dnia 31.08.2008r.

S e k r e t a r z S ę d z i a G ł ó w n y
Roman Hujdus Tadeusz Daszkiewicz


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu