Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 31 Maja 2020
PATRON MEDIALNY
statystyka
DWA ZŁOTE SIKORY
Novum to upominki. Świetna sprawa. Jednak koszulki i przepiękne medale to pełen wypas . Piękny, duży orzeł robił wrażenie. Zażartowałem, iż zażądam w testamencie, by medal umieszczono na moim 😊 pomniku . Nie sposób pominąć w tym wszystkim wspaniałych, urodziwych Pań wręczających - a jakże - również kwiaty: nowa tradycja w MP, ale jakże miła.

Moje przygotowania faktycznie były ukierunkowane na poprawę wyniku z roku ubiegłego i mam na myśli głównie czas. Wiedziałem, że gdy pojadę szybko zagwarantuje mi to medal w kategorii. Najbardziej zadowolony jestem z faktu, iż zmniejszyłem do symbolicznych kilku sekund dystans dzielący mnie z kategorią,, w której do niedawna miałem przyjemność rywalizować na szczeblu ogólnopolskim. Mój czas w bardzo mocnej obsadzie dałby brąz. Nie umniejsza to w żaden sposób konkurentom z obecnej kategorii. Do końca nie byłem pewny ich aktualnej dyspozycji. Pojechałem maksa i wszystko zagrało w tym pożyczony od mojego podopiecznego, zawodnika Triatlon Clubu Wrocław, Sławomira, nieco przyduży ale doskonałej jakości rower do jazdy TT marki KTM.
Dla mnie rakieta.

Należy również nadmienić, iż do rezultatu palec, a nawet pełne koło marki MAVIC przyłożył mój od wielu już lat mentor Henryk Charucki. Dziękuję wszystkim i życzyłbym nam ścigantom tylko takich imprez.
Na koniec oczywiście, gratuluje wszystkim zwycięzcom i pokonanym, ale szczególnie koledze z zespołu Pawłowi Drabowi, który przyczynił się wydatnie do zdobycia mojego złotego dubletu. Być może niektórzy powiedzą, że wygrał to zadowolony i chwali. Proszę mi wierzyć tkwią w błędnym przekonaniu 😆.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu