Łaski Speed
Dodane przez redakcja dnia 06 czerwca 2016 17:16
Średnia prędkość powyżej 40 km/h nie zawsze zapewniała miejsce w pierwsze dziesiątce niektórych kategorii. Supermaraton w Łasku to na pewno jeden z najszybszych tegorocznych wyścigów dla amatorów.
I niespodzianie wygrał go na dystansie giga wrocławianin Przemek Zawada (questsport.pl), który przez pięć i pół godziny jechał ze średnią prędkością ponad 39km/h. Irena Łańcucka (KKS Trzebnica) była druga open wśród kobiet z czasem 7 godzin 29 minut. Uwagę na tym dystansie zwróciła silna reprezentacja trzebnickich Szerszeni, choć szkoda, że poza znakomitym Gerardem Skalskim ( 2 miejsce w M4), reszta raczej na rowerze innym.
I kolejny wrocławianin Jacek Łuczkiewicz wygrał open na mega !!! Tu doskonale wystapili jeszcze zawodnicy Rawex Energy Saving Paweł Szczepkowski ( 2 miejsce w M2) i Ryszard Rawski ( 1 miejsce w M6). Trzeci w M3 był Igor Kaźmierczak ( PM Rider).
Małgorzata Kocik i Wiesława Prokopczyk ( Szerszenie Trzebnica) zajęły pierwsze dwa miejsca w swojej kategorii na dystansie mini.