KOLARZE NA DOŻYNKACH W ZAWONI
Dodane przez redakcja dnia 01 września 2016 16:04
Rekord 22 kilometrowej trasy dożynkowej czasówki w Zawoni ustanowili 27 sierpnia kolarze FTI Racing Team Robert Żmudzin i Artur Kozal (czas 29.06). Zwycięzcy pokonali 0 33 sekundy parę Gatta Team Adam Ostojski i Dominik Kapusta. Paweł Drab( TUW Medicum) i Jerzy Sikora (Wroclawski Klub Triathlonowy) zajęli trzecie miejsce z czasem 29, 56.
Dożynkowy Wyścig Parami na czas o Puchar Wójta Zawoni został rozegrany po raz osiemnasty lecz dopiero po raz drugi na trasie 22 kilometrowej. Tym razem wystartowały 43 pary czyli 85 zawodników :). (Artur Gacek pojechał dwukrotnie: w parze męskiej( wygrał M30 z Jackiem Łuczkiewiczem) i w mixie ( z Oksaną Krysiuk). W różnych kombinacjach wiekowo - płciowych na podium stawali między innymi: Mariusz Piasecki/ Maciej Wilkowiecki(GVT), Paweł Szlęk/Tomasz Sorbian( PM Rider Team), Ryszard Rawski/ Zbigniew Szczęsny( Rawex Energy Saving), Andrzej Pajor/ Bartosz Pajor(GVT), Grzegorz Krężel/Marek Żelazny(SCT Bike On Wax), Karolina Maciejewska/Dariusz Pokojowczyk, Monika Strychar, Grzegorz Strychar(MITSUBISHI MATERIALS), Arek Tecław,Katarzyna Rzepecka ( Lkk Wulkan), Marek Lechowski/Ryszarda Wrona (EskaTeam), Bogusław Zieliński, Wiesław Lasota(KKS Trzebnica), FECHERPATAKY AGNIESZKA / NIJANDER KATARZYNA (SCT BIKE ON WAX), Alfred Sondel/Czesław Wierzejski(Sobótka)........