Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Października 2020
statystyka
Aktualności
MASI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA MASTERS

Zygmunt "Bokser" Krawczyk
przegrał o 3 sekundy pierwsze miejsce w czasówce 27-go sierpnia rozegranej w St. Johann dwa dni przed Mistrzostwami Świata Masters.

Na 12 kilometrowej trasie ósmy w kategorii M50b był Ryszarda Grygonis, czternasty Stanley Razowski (Szklarska Poręba) a osiemnasty wałbrzyszanin Franciszek Jowik
Grzegorz Fajkowski zajął 10 miejsce w kat. M60

W niedzielnym wyścigu tytuł wicemistrza świata zdobył polski masters Dariusz Leduchowski !!!
To niestety jedyny polski medal na MŚ Masters...

· Czytaj więcej
0 Komentarzy · 4585 Czytań · Drukuj
BARDZO SZYBKIE DRUZYNY NA AMBER ROAD
Amber Road

Drużyna gospodarzy - Rybczyński Rowery KKS Gostyń - ze świetnym czasem 02:14:11.48 wygrała Amber Road 2012. Skład drużyny: Rybczyński Mateusz, Bober Paweł, Mróz Mateusz, Minta Tomasz, Marcinkowski Łukasz

FILM Z AMBER ROAD 2012

Drużyna Wrocławskiej Gazety Kolarskiej (Robert Rasała, Jerzy Sikora, Jarosław Fafuła, Michał Kolenda, Rafał Wiatrak) z czasem 2:19:44 zajęła 3. miejsce w rozegranej 25 sierpnia w Gostyniu drużynówce Amber Road. W klasyfikacji Super Seniors 50+ (liczyła się średnia wieku całej drużyny) wygrał skład Harfa Harryson Felt Team (Henryk Charucki, Jan Faltyn, Ryszard Rawski, Paweł Ziober, Mirosław Fitał), który trasę 100 km pokonał w czasie 2:27:19.

1 Komentarzy · 3928 Czytań · Drukuj
OLIMPIJKA OLA DAWIDOWICZ WYGRYWA PO RAZ DRUGI W GRAND PRIX MTB TROPHY W JELENIEJ GÓRZE
Aleksandra Dawidowicz wygrała rywalizację kobiet podczas Grand Prix MTB Lang Team - Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race. Zawodniczka CCC Polkowice powtórzyła tym samym sukces z piątkowych zawodów sprinterskich.

0 Komentarzy · 3183 Czytań · Drukuj
SZALONE SPRINTY GRAND PRIX TROPHY LANG TEAM MAJKI WŁOSZCZOWSKIEJ
Grand Prix MTB Trophy Maja Włoszczowska; Sprinty 2012

Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim kibicom podczas wieczornych wyścigów sprinterskich MTB w formacie XCE, które gościły w Jeleniej Górze. Pomimo międzynarodowej obsady zwyciężyli Polacy: Aleksandra Dawidowicz z CCC Polkowice i Marek Konwa z Milka Superior MTB Team.

Niezwykle widowiskowa formuła XCE ponownie spełniła swoją rolę, czyli zgromadziła tłumy kibiców, a ci, którzy nie mogli znaleźć się na jeleniogórskim rynku, mogli śledzić rywalizację na żywo w TVP Sport.

0 Komentarzy · 3048 Czytań · Drukuj
OKRAJ PO RAZ 15 !!!
Tomasz Mickiewicz (LKKS Górnik/ZS Stare Bogaczowice), syn Jacka, mistrza Polski i olimpijczyka z Barcelony, wygrał 15 sierpnia czasówkę na trasie Kowary - Przełęcz Okraj, pokonując o 3 sekundy Sławomira Chrzanowskiego, syna olimpijczyka z Atlanty. Trzeci na podium był Jarosław Michałowski.

Piąty open był wrocławianin Kamil Ciechomski (2 m w kategorii) a dwunasty Paweł Ziober.

Wsród kobiet najszybsza okazała się Paulina Bielińska pokonując wrocławianki Joannę Liczner i Joannę Wołodźko.

Swoje kategorie wygrali również Ryszard Grygonis i Ryszard Rawski.

W rywalizacji MTB open wygrał Dariusz Zasada przed Mikołajem Jurkowlańcem a w wsród kobiet Ewa Duszyńska przed Dominiką Niemiec.

Pamiątkową tablicę w Alei Kolarskich Gwiazd tym razem odsłoniła reprezentacja Polski na XV Wyscigu Pokoju - na zdjęciu z nagrodzonymi zawodniczkami.